Úvod Blogy Andrej Klapica Krajinský most – hľadajme riešenie pre ľudí

Krajinský most – hľadajme riešenie pre ľudí

REKLAMA

V tomto týždni, na základe uverejnenia článku jedného poslanca VÚC, sa opäť rozvírila téma opravy Krajinského mosta Windows 7 in English. Poslanec v nej žiada slovenského premiéra o navýšenie sumy na opravu. Je to pekný počin, ale prakticky nerieši problém ľudí v tejto záležitosti 트와이스 시그널 뮤비 다운로드.

krajinsky most malyDvojmiliónová oprava extrémne nezvýši bezpečnosť mosta a pohodlie prechádzania mostom pre vodičov a cyklistov 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드. Vieme, že most je úzky a hlavne preto je nebezpečný.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V tej prosbe, namierenej na premiéra, mi však chýba jedna podstatná vec. Poslanec žiada o dotáciu na opravu, ale ak tá oprava bude trvať tiež dva – tri mesiace, kadiaľ budú ľudia zatiaľ chodiť Download acronis backup? Či máme to chápať tak, že kvôli 215.000 tisícom sa dookola neopláca chodiť, ale kvôli dvom miliónom už áno? Čiže ľuďom tá obchádzka už vadiť nebude Download adventure games?

Nás nezaujíma, či oprava bude stáť viac, alebo menej, ale ako sa dostať na druhú stranu Váhu počas opravy mostu.

Pre dobro ľudí by najlepším riešením bolo, keby tu ten dočasný most predsa len stál a prípadne premiéra kompetentní prosili, aby zafinancoval toto premostenie Steam download again.

Text: Andrej Klapica

REKLAMA

PN-KY_banner_Benji

REKLAMA