Úvod Blogy Kohokoľvek! Len nie slušných politikov!

Kohokoľvek! Len nie slušných politikov!

Tak mi to pripadá, keď sledujem našu politickú scénu. Nepostihnuteľní gauneri, ktorí vďačne plnia vôľu svojich sponzorov a nemajú pritom žiadnu zodpovednosťou za vzniknuté škody 토크온 모바일 다운로드.

Aj preto už vyše dve desaťročia nie sú v našom štáte prostriedky na kvalitné školstvo, zdravotníctvo, rozvoj infraštruktúry, či podporu malého a stredného podnikania Zumba Dance Download. Nerozumiem, ako sa len nečinne dokážeme prizerať na astronomické zadlžovanie krajiny. Ako vôbec

môžeme iba mávnuť rukou nad podvodmi a klamstvami, ktorých sme každodennými svedkami 애플 리케이션 다운로드? Nevšímame si to, že verejné prostriedky nás všetkých končia v súkromných vreckách. Pravidelne a s ľahkosťou sa nechávame obalamutiť pred každými voľbami 갤럭시 s7 유심 다운로드. Je teda skutočne utópiou myslieť si, že v politike nie je priestor pre slušných a zodpovedných ľudí, ktorým skutočne pôjde iba o dobro nás všetkých mameppkgui 다운로드? Podľa toho, čo sa tu už dlho deje, zrejme áno.

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Doterajším politickým garnitúram sa v občanoch postupne podarilo vybudovať maximálnu apatiu a nezáujem Download code without integrity check. Vďaka tomu môžu dnes úplne beztrestne páchať zlodejstvá najväčšieho kalibru a pritom sa usmievať do kamery. 9. novembra nás opäť čakajú voľby do VÚC, ktoré majú pravidelne najnižšiu volebnú účasť voice recording. Samosprávne kraje pritom spravujú obrovské množstvo majetku a majú zabezpečovať mnohé občianske potreby a budovať tak silný región. Jedinou príležitosťou na zmenu sú demokratické voľby 엔드노트 무료 다운로드. Aj tu máme na výber, či dáme príležitosť poriadku alebo zachováme terajšie Status Quo. Rozhodnutie je preto len na nás. Využijeme ho?

Autor: Jozef Malík

REKLAMA