Úvod Blogy Greenriders, hromadná doprava po novom

Greenriders, hromadná doprava po novom

GreenRiders predstavuje spôsob ako jednoducho znížiť počet áut na cestách, náklady na prepravu, šetriť prírodu a pritom sa zoznámiť so zaujímavými ľuďmi Download Arirang News.

[youtube width=“560″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=_UOtVajypE0[/youtube]

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

S týmto pojmom sme sa na Slovensku prvý krát stretli pred pár týždňami potom, čo bratislavský magistrát oficiálne podporil tento projekt a zriadil mu aj doménu pod menom zvezsuseda.sk Python opencv.

Vznikol vo Fínsku v roku 2008, preto v Európe už nie je žiadnou novinkou. Jeho cieľom je nielen znížiť emisie, ale hlavne zredukovať počet áut v meste 디아블로 2 다운로드. Hlavným pozitívom sú teda menšie kolóny a lepšie možnosti parkovania.

V mestách, kde sa systém aplikoval, klesol počet áut o 5% a objem dopravných zápch až o 20% gate of steiner. Podľa štúdie sa totiž vo viac ako dvoch tretinách áut vozí iba jeden človek. To znamená, že iba každé šieste auto vezie dvoch alebo viacerých pasažierov 구글 드라이브 스트림 다운로드.

Používanie systému GreenRiders je bezplatné a veľmi jednoduché. Užívateľ na webovej stránke alebo v aplikácii v mobilnom telefóne zadá miesto, odkiaľ chce ísť, kam a kedy 항아리 게임 무료 다운로드. Systém porovná jeho informácie s údajmi v databáze a zobrazí mu, kto cestuje autom v danom termíne.

Jeho telefónne číslo bude následne po prejavení záujmu zaslané ľuďom (prostredníctvom SMS správy alebo emailu), ktorí zverejnili svoj plán cesty v systéme GreenRiders Download the communication program. Vodič a spolucestujúci sa následne skontaktujú a dohodnú na podrobnostiach.

Toto tiež prispieva k veľkému šetreniu cestovných nákladov, ale pomáha zlepšovať aj sociálnu interakciu, ktorá je v týchto časoch, napriek výdobytkom techniky, veľmi malá If only download.

Vzhľadom na množstvo pozitív, ktoré táto aplikácia prináša, sme sa rozhodli v spolupráci si spoločnosťou GreenRiders od apríla spustiť tento projekt aj v Piešťanoch Download 13 versions of Team Viewer. Slúži ako alternatíva k súčasným spôsobom hromadnej dopravy, preto je iba na nás, ktorý si zvolíme.

Jozef Malík OZ Pro Civitate Spoločne pre Piešťany & greenriders.sk

REKLAMA