Úvod Blogy Blog Erika Kondrca: Piešťanské Kocúrkovo, alebo ako pracujú Služby mesta Piešťany

Blog Erika Kondrca: Piešťanské Kocúrkovo, alebo ako pracujú Služby mesta Piešťany

REKLAMA
Esesko

Pred pár dňami som na portál odkazprestarostu.sk zavesil jeden podnet ohľadom údržby Kolonádového mosta 찜하기 다운로드. V skratke: bolo treba vyčistiť priestor, kde sa stretávali ‘’posúvacie dvere’’ v strede Kolonádneho mosta s normálnym sklom. Bol tam totiž asi 20 cm 윈도우10 1803 업데이트 다운로드. široký a 2 metre dlhý pás zanesený prachom a špinou.

Kolonadovy mostAsi si každý povie: „však na to je jednoduché riešenie – SMP to vyriešia svojím personálom a očistia to… To, čo zanedbali.“

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Neviem, či som divný, ale táto moja predstava je asi pre predstaviteľov mesta utópia…

Pani Erika Studená, pardon JUDr Sudden Attack. Erika Studená, podpísaná ako riaditeľka Služieb Mesta Piešťany odpísala nasledovné:

„Kolonádový most nebol zverený protokolom o odovzdaní a prevzatí majetku mesta Piešťany do správy SMP, p.o., t.j 영화 완벽한타인 다운로드. Služby mesta Piešťany nemajú povinnosť ho spravovať.“

Nemajú povinnosť… Takže SMP nemajú povinnosť ho spravovať. Nemajú povinnosť spravovať najvýznamnejší symbol môjho mesta Shader download.
Vyšlime tam teda Jana s metlou a Gitu s okenou, nech sa nám starajú o náš most. Alebo najlepšie by to bolo nechať na dobrovoľníkov, veď tí hlupáci to spravia a ešte aj zadarmo – poviete si…

Tak viete čo 익스플로러 11 다운로드? Milé Služby mesta Piešťany… V prvom rade si zmeňte názov na Lajdácke služby mesta Piešťany, alebo Služby časti mesta Piešťany, pretože to, ako funguje vaša organizácia je na zaplakanie a celosvetovú hanbu Weisin download. Pretože takéto „služby“ nenájdete ani v Mexiku, ani v Indonézii a ani vo Vietname – v rozvojových krajinách, pani Studená!

A pani doktorka Studená, vám nie je hanba v akom stave sa nachádza Kolonádový most 이상한사람 다운로드? Ak nie, tak potom je na mieste otázka, že či ste vôbec kompetentná spravovať takú inštitúciu, ktorá sa má starať o údržbu a čistotu môjho mesta gx works2 32bit.
A možno by nebolo odveci, zistiť, prečo most nie je v správe SMP, kto ho nedal do správy SMP a prečo. Čo myslíte?

Zaujímalo by ma, kto teda má v správe Kolonádový most Yesfile cartoon? Banka? Kocurice? Radošina? Jožko Púčik?

Za vašu starostlivosť vám z celého srdca ďakujem a prajem veľa ďalších úspešných manažérskych krokov do budúcnosti.

Váš nespokojný občan.

Celý podnet je na: https://www.odkazprestarostu.sk/piestany/podnety/19327/sklo-na-kolonadnom-moste

REKLAMA