Úvod Bleskovky Ukradli prvé Piešťanské užitočné koleso. Podarilo sa ho vypátrať

Ukradli prvé Piešťanské užitočné koleso. Podarilo sa ho vypátrať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Bicykel číslo 7 z flotily dvadsiatichštyroch Piešťanských užitočných kolies dnes ukradli. „Odcestoval“ do Bratislavy, kde ho prestriekali na oranžovo 보스베이비 다운로드. Zlodejmi sú pracovníci cateringovej spoločnosti, ktorá pôsobila v Piešťanoch na letisku počas víkendového festivalu. Bicykel je už na polícii windows 10 kn iso.

„Bicykel číslo 7 sa dnes vybral do Bratislavy Love Live 1st. Bol v areáli letiska, kde po festivale zostal tak trochu utajený. Po príchode do Bratislavy ho „únoscovia“ sprejom prestriekali na oranžovo 엘사 사진 다운로드. Vďaka našim priateľom v Bratislave, bol bicykel na mieste zaistený a teraz už je na policajnej stanici na Vajnorskej. Samozrejme, aj s páchateľmi, inak pracovníkmi cateringovej spoločnosti pôsobiacej v Piešťanoch počas festivalu,“ informovali zástupcovia projektu Piešťanské užitočné koleso na svojej facebookovej stránke Sept.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ďalej sa pýtajú či ho nechať oranžový pre výstrahu iným, alebo mu vrátiť modrú farbu. Poďakovali tiež propagátorovi bikesharingu v Bratislave Petrovi, za skutočne akčnú spoluprácu Good guy download.

-red- Zdroj a foto: Piešťanské užitočné koleso

REKLAMA