Connect with us

Bleskovky

Trnavské rádio v Piešťanoch na novej frekvencii

Published

on

Reklama
Reklama

Trnavské rádio hrá v Piešťanoch na novej frekvencii. Podľa vyjadrenia predstaviteľov rádia je tak pokrytie kvalitným signálom výrazne lepšie, čo pocítia najmä vodiči pri jazde medzi okresmi.

Trnavské rádio vysielalo vlani aj z Elektrárne Piešťany


Rádio z krajského mesta, za ktorým stojí najmä Piešťanec Pavol Jurák, vysiela po novom v Piešťanoch na lokálnej frekvencii 107,9 MHz. „Dvadsaťtri rokov som sníval a čakal na túto chvíľu. Spustiť v rodnom meste Piešťany frekvenciu vlastného rádia – zimomriavky! 107,9 MHz 📡 Ďakujem a vážim si to, že to je realita 😊,“ napísal s neskrývanou radosťou na sociálnej sieti P. Jurák.
Rádio okrem hudby a pravidelných ranných šou, popoludňajších a večerných vysielaní, prináša taktiež spravodajstvo vždy 5 minút pred celou hodinou. Stručnú Infominútu vždy o pol. Dôležitou súčasťou je tiež regionálny dopravný servis, ktorý vysiela každých 30 minút a v Rannej šou každých 20 minút.
V Trnave a okolí je možné rádio aktuálne naladiť na frekvencii 106,2 MHz, v Hlohovci a okolí na 103,9 MHz. Rádio by malo čoskoro spustiť vlastnú frekvenciu 106 MHz v Holíči a jeho okolí a pre Trnavu a okolie by mala pribudnúť frekvencia 93,4 MHz.
-red- Foto: Trnavské rádio

Populárne články