Úvod Bleskovky Polícia chystá na zajtra akciu

Polícia chystá na zajtra akciu

REKLAMA

V stredu 24. apríla bude vo všetkých okresoch Trnavského kraja prebiehať policajná akcia. Hliadky dopravnej, poriadkovej a železničnej polície budú vo zvýšenej miere dohliadať na bezpečnosť a plynulosť v cestnej premávke Download the dailymotion video.

„Zamerajú sa na spôsob jazdy, najmä predchádzanie, dodržiavanie rýchlosti, zákaz požívania alkoholických nápojov, telefonovanie za volantom a na cyklistov a chodcov omvs 다운로드. Vo zvýšenej miere budú hliadky dozerať aj na jazdu cez železničné priecestia,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová Jeju Gothic Download.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

„Vodičom odporúčame, aby dodržiavali predpisy, jazdili bezpečne, na jazdu sa riadne sústredili a dbali na zvýšenú ohľaduplnosť voči cyklistom a chodcom 페인터 12 다운로드. Cyklistom a chodcom pripomíname, že aj oni sú riadnymi účastníkmi cestnej premávky, povinnosť dodržiavať dopravné predpisy platí rovnako aj pre nich 천로역정 더빙판 다운로드. Navyše sú najzraniteľnejší a polícia bude na cestách aj pre ich zvýšenú bezpečnosť,“ dodáva M. Kredatusová.

-red- Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA