Úvod Bleskovky Piešťanské gymnázium „opäť“ bez riaditeľa

Piešťanské gymnázium „opäť“ bez riaditeľa

REKLAMA
Knebl

Gymnázium Pierra de Coubertin sa tento rok pasuje s výberom nového riaditeľa. Po dvoch výberových kolách, kedy rada školy nového riaditeľa nevybrala, napokon vyberal nového šéfa zriaďovateľ 조공다 다운로드. Mal sa ním stať Kamil Moravčík doterajší riaditeľ Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Piešťanoch. Ten si to však napokon rozmyslel a na post nenastúpi query as well.

„Tretie kolo výberového konania prebehlo 21 하프라이프 2 다운로드. augusta 2019. V predchádzajúcich dvoch kolách rada školy nového riaditeľa nevybrala. Z troch uchádzačov bol úspešný Mgr. Kamil Moravčík,“ informoval začiatkom septembra riaditeľ Odboru školstva, vedy, výskumu a regionálneho rozvoja Úradu TTSK Stanislav Pravda 색상표 다운로드. Nový riaditeľ mal nastúpiť 1. októbra.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Kamil Moravčík však napokon riaditeľom gymnázia nebude. „Informoval som listom Trnavský samosprávny kraj, že na miesto riaditeľa nenastúpi,“ potvrdil pre pnky.sk K 필로미나의 기적 다운로드. Moravčík. Podľa jeho vyjadrenia v ňom toto rozhodnutie dozrievalo istú dobu a dôvodom bola hlavne väzba a vzťah k doterajšiemu pôsobisku na základnej škole 축구 게임 다운로드.

-th-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba