Úvod Bleskovky Neprišlo dosť poslancov, zastupiteľstvo zrušili

Neprišlo dosť poslancov, zastupiteľstvo zrušili

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Plánované tretie rokovanie piešťanského mestského zastupiteľstva sa v stredu 30. júna neuskutočnilo. Na zasadnutie do pol hodiny od plánovaného času začiatku dorazilo 8 zo 17 poslancov 지니 음악 다운로드. Potrebných bolo aspoň deväť. Primátor Peter Jančovič tak zasadnutie ukončil a bude ho musieť zvolať na iný termín.

Na zasadnutie prišli poslanci Michal Bezák, Iveta Babičová, Zuzana Svrčeková, Ján Stachura, Jozef Drahovský, Martin Cifra, Martin Valo a Jozef Mičura 원펀맨 2기 5화 다운로드. Tesne po polhodinovom limite dorazil poslanec Matúš Kromholc, ale rokovanie už bolo zrušené. Na zasadnutie neprišli poslanci Remo Cicutto, Ján Krupa, Andrej Klapica, Jaroslav Rybárik, Michal Fiala, Marián Urbánek, František Glos a Roman Chudý 총몽 애장판 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Najväčším poslaneckým absentérom je bývalý trojnásobný primátor Remo Cicuto Three Kingdoms 2. Ten sa podľa zverejnených informácií k 20.5.2021 zúčastnil iba desiatich z 18-tich uskutočnených rokovaní. Plnú účasť k tomuto termínu mali viceprimátor Bezák a poslanci Kromholc a Rybárik Immortal Song2 mp3.

Primátor Peter Jančovič bude musieť zvolať rokovanie na náhradný termín, pričom niektorí zo zúčastnených už avizovali, že na budúci týždeň bude ich účasť problematická, keďže majú už naplánované iné aktivity. Z troch tohtoročných plánovaných rokovaní sa už dvakrát stalo, že poslancov neprišlo dosť.
-red-

REKLAMA