Úvod Bleskovky Kúpele zatvárajú prevádzky

Kúpele zatvárajú prevádzky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Slovenské liečebné kúpele Piešťany potvrdili, že uzatvárajú svoje prevádzky. Udiať sa tak má do konca marca.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Manažment SLKP,a.s 사물의 비밀 다운로드. s poľutovaním oznamuje, že odstávka posledných kúpeľných prevádzok sa uskutoční do konca tohto mesiaca. Dátum znovuotvorenia kúpeľov je momentálne neznámy a bude sa odvíjať od rozhodnutia vlády,“ informovala Katarína Šimončičová z SLKP 타짜맞고 다운로드.

Kúpele po opatrení Úradu verejného zdravotníctva o uzatvorení hraníc najskôr prestali prijímať zahraničných klientov, ale pre kúpeľnú liečbu slovenských pacientov, ktorých pobyty hradili poisťovne zostali otvorené 페인터 10 다운로드. Pre poskytovanie tejto služby dostali od úradu výnimku všetky slovenské liečebné kúpele. Niektoré ju nevyužili a priebežne zatvárali svoje prevádzky Moyamo.

„V tomto momente predpokladáme, že naše prevádzky budú uzatvorené po dobu 1-3 mesiacov. Počas odstávky sa budeme sústrediť na údržbu záhrad, parkov a technických oblastí, aby naše hotely a balneo centrá boli pripravené na rýchle znovuotvorenie, hneď ako vláda zruší zákaz cestovania 카카오톡 데스크탑 다운로드. Prajeme naším hosťom, zamestnancom ako aj obyvateľom mesta Piešťany pevné zdravie počas nasledujúcich týždňov a silu na prekonanie týchto ťažkých čias,“ napísal manažment SLKP vo svojom stanovisku.

-th- Ilustr. foto: SLK Piešťany

REKLAMA