Connect with us

Bleskovky

Kúpele zatvárajú prevádzky

Published

on

Reklama
Reklama

Slovenské liečebné kúpele Piešťany potvrdili, že uzatvárajú svoje prevádzky. Udiať sa tak má do konca marca.

„Manažment SLKP,a.s. s poľutovaním oznamuje, že odstávka posledných kúpeľných prevádzok sa uskutoční do konca tohto mesiaca. Dátum znovuotvorenia kúpeľov je momentálne neznámy a bude sa odvíjať od rozhodnutia vlády,“ informovala Katarína Šimončičová z SLKP.

Kúpele po opatrení Úradu verejného zdravotníctva o uzatvorení hraníc najskôr prestali prijímať zahraničných klientov, ale pre kúpeľnú liečbu slovenských pacientov, ktorých pobyty hradili poisťovne zostali otvorené. Pre poskytovanie tejto služby dostali od úradu výnimku všetky slovenské liečebné kúpele. Niektoré ju nevyužili a priebežne zatvárali svoje prevádzky.

Reklama

„V tomto momente predpokladáme, že naše prevádzky budú uzatvorené po dobu 1-3 mesiacov. Počas odstávky sa budeme sústrediť na údržbu záhrad, parkov a technických oblastí, aby naše hotely a balneo centrá boli pripravené na rýchle znovuotvorenie, hneď ako vláda zruší zákaz cestovania. Prajeme naším hosťom, zamestnancom ako aj obyvateľom mesta Piešťany pevné zdravie počas nasledujúcich týždňov a silu na prekonanie týchto ťažkých čias,“ napísal manažment SLKP vo svojom stanovisku.

-th- Ilustr. foto: SLK Piešťany

Populárne články