Connect with us

Bleskovky

Kultúrno kreatívne centrum Arta spustilo rezervácie priestorov

Published

on

Reklama
Reklama

Kultúrno kreatívne centrum Arta ponúka predbežnú rezerváciu priestorov pre ateliéry, kreatívny priemysel, umenie, rôzne komunity, vzdelávanie, kultúrne podujatia a služby pre verejnosť. V bývalej továrni a následne školy, ktorá má svojho jedinečného ducha môžete získať zaujímavú plochu na rozvoj vašej činnosti i podnikania.

„Priestory, ktoré chystáme momentálne prebiehajú rekonštrukciou. Budú preto obsadzované v dvoch etapách. Ako prvé budú koncom roka 2021 k dispozícii ateliéry a priestory I. ETAPY. Začiatkom roku 2022 sa budete môcť sťahovať do priestorov II. ETAPY. Svoj budúci ateliér si však môžete vybrať a rezervovať už teraz,“ informovali predstavitelia občianskeho združenia, ktoré objekt získalo do správy od Trnavského samosprávneho kraja.
„Všetky žiadosti budú posúdené na základe stanovených kritérií, pomocou ktorých chceme udržať obsah, pre ktorý kultúrno-kreatívne centrum vzniká, a tiež tak zachovať rôznorodosť obsadenosti objektu. Ak ste u nás ešte neboli, napíšte nám a dohodneme si spoločnú obhliadku objektu,“ dopĺňajú „Arťáci“.
Približne polovica priestorov už má zadefinované svoje využitie, alebo je zarezervovaná.
Ako vyzerajú jednotlivé poschodia a aké sú veľkosti priestorov si môžete pozrieť na interaktívnom modeli na stránky ARTA. Ak máte o priestor záujem je potrebné vyplniť kontaktný formulár.
-red-

Populárne články