Úvod Bleskovky Koronavírus: Mestský úrad zatvárajú na neurčito. Ľudia nerešpektovali obmedzený režim vybavovania stránok

Koronavírus: Mestský úrad zatvárajú na neurčito. Ľudia nerešpektovali obmedzený režim vybavovania stránok

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dnes popoludní opätovne zasadol Krízový štáb mesta Piešťany, ktorý rokoval o zásadných rozhodnutiach Ústredného krízového štábu 김민규 here 다운로드. Výsledkom je rozhodnutie, že Mestský úrad v Piešťanoch bude od piatku 13. marca až do odvolania pre verejnosť uzavretý vrátane klientského centra, podateľne a pokladne 노트북 절전모드 다운로드.

Podľa vyjadrenia samosprávy zamestnanci MsÚ naďalej pracujú v pravidelnom režime a služby občanom budú poskytovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailov 마인크래프트 0 9 1 apk 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tesne popoludní zverejnila radnica na svojej facebookovej stránke status, v ktorom sa konštatuje, že ľudia nechápu, že obmedzený režim vybavovaní stránok je zavedený k eliminovaniu šírenia koronavírusu 워크3 다운로드. „Termíny platieb daní a poplatkov sú posunuté, preto je až zarážajúce, keď pri pokladni mestského úradu stojí dlhý rad občanov, poniektorí aj so svojimi deťmi 프레디의 피자가게1 다운로드. Pokiaľ máte potrebu niečo vybavovať, komunikujte telefonicky alebo elektronicky, prípadne svoje otázky napíšte a vložte do schránky pri vstupe do budovy mestského úradu. Nepodceňujte výzvy úradov! Buďme navzájom disciplinovaní, súdržní, ohľaduplní! Situácia je naozaj vážna!“ upozornili predstavitelia samosprávy.

Podrobnosti o opatreniach Mesta Piešťany v súvislosti so zabránením šírenia koronavírusu nájdete tu.

-red- Zdroj: Mesto Piešťany

REKLAMA