Connect with us

Bleskovky

Koronavírus: Mestský úrad zatvárajú na neurčito. Ľudia nerešpektovali obmedzený režim vybavovania stránok

Published

on

Reklama
Reklama

Dnes popoludní opätovne zasadol Krízový štáb mesta Piešťany, ktorý rokoval o zásadných rozhodnutiach Ústredného krízového štábu. Výsledkom je rozhodnutie, že Mestský úrad v Piešťanoch bude od piatku 13. marca až do odvolania pre verejnosť uzavretý vrátane klientského centra, podateľne a pokladne.

Podľa vyjadrenia samosprávy zamestnanci MsÚ naďalej pracujú v pravidelnom režime a služby občanom budú poskytovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailov.

Tesne popoludní zverejnila radnica na svojej facebookovej stránke status, v ktorom sa konštatuje, že ľudia nechápu, že obmedzený režim vybavovaní stránok je zavedený k eliminovaniu šírenia koronavírusu. „Termíny platieb daní a poplatkov sú posunuté, preto je až zarážajúce, keď pri pokladni mestského úradu stojí dlhý rad občanov, poniektorí aj so svojimi deťmi. Pokiaľ máte potrebu niečo vybavovať, komunikujte telefonicky alebo elektronicky, prípadne svoje otázky napíšte a vložte do schránky pri vstupe do budovy mestského úradu. Nepodceňujte výzvy úradov! Buďme navzájom disciplinovaní, súdržní, ohľaduplní! Situácia je naozaj vážna!“ upozornili predstavitelia samosprávy.

Podrobnosti o opatreniach Mesta Piešťany v súvislosti so zabránením šírenia koronavírusu nájdete tu.

Reklama

-red- Zdroj: Mesto Piešťany

Populárne články