Úvod Bleskovky Jozef Metelka medzi výnimočnými osobnosťami Trnavského samosprávneho kraja

Jozef Metelka medzi výnimočnými osobnosťami Trnavského samosprávneho kraja

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trnavský župan ocenil v utorok 10. septembra na slávnostnom galavečeri tridsaťjeden osobností kraja. Poďakovanie predstaviteľov TTSK patrilo profesionálom v oblasti školstva, kultúry, zdravotníctva, sociálnych vecí, dopravy a občianskej spoločnosti, ale aj športu the oa 다운로드. Medzi laureátmi bol aj piešťanský rodák cyklista Jozef Metelka.

„V cyklistike zdravotne postihnutých sa presadil krátko po vstupe do profesionálneho športu, na majstrovstvách sveta v Mexiku v roku 2014, kde získal jednu zlatú a dve strieborné medaily Pebook app. Patrí  medzi elitu paracyklistov, čo potvrdzuje dlhodobo stabilnými výkonmi na vrcholných podujatiach. V roku 2016 sa zúčastnil na paralympijských hrách v Riu, kde získal dve zlaté a jednu striebornú medailu Endhiran 다운로드. V roku 2019 získal titul Majstra sveta v dráhovej paracyklistike v individuálnych stíhacích pretekoch na 4 k m a titul vicemajster sveta v stíhacích pretekoch na 1 km,“ znie zdôvodnenie ocenenia Download Cadillac and Dynaso.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Jozef Metelka sa oceňovania nebol zúčastniť, nakoľko práve v týchto dňoch bojuje o ďalšie cenné kovy na majstrovstvách sveta na ceste v Holandsku solidworks 다운로드. Poslal teda aspoň krátky pozdrav prostredníctvom videa:

-red-

REKLAMA