Úvod Bleskovky Hraná Krížová cesta pripomenie utrpenie Ježiša Krista

Hraná Krížová cesta pripomenie utrpenie Ježiša Krista

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hraná Krížová cesta pripomenie utrpenie Ježiša Krista. Pripravili ju farníci z kostola sv. Štefana na piatok 19. apríla. Pozývajú všetkých prostredníctvom nej k hlbšiemu prežitiu Veľkonočných sviatkov Zumba Dance Download.

V roku 2016 hrané pašijové hry pripravili mladí a žiaci Cirkevnej spojenej školy

Krížová cesta v parčíku pri kostole sv 애플 리케이션 다운로드. Štefana (medzi ulicami Pod Párovcami a Štefánikova) sa uskutoční dopoludnia o 9:00 h. V prípade nepriaznivého počasia bude presunutá do kostola 갤럭시 s7 유심 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Dobrovoľníci, ktorí sa podieľajú na hranej Krížovej ceste, by radi sprostredkovali divákom hlboký duchovný zážitok. Veria, že Krížová cesta pomôže pochopiť význam Ježišovej obety a vyzdvihnúť hodnoty kresťanstva mameppkgui 다운로드. Pri tejto príležitosti dobrovoľníci kúpili, nechali vyrobiť, či sami pripravili dvadsať kostýmov, vďaka ktorým budú jednotlivé osoby príbehu, viac ako autentické Download code without integrity check. Práve zanietení dobrovoľníci sa organizačne, materiálne i personálne podieľajú na príprave celej Krížovej cesty.

Večer Krížová cesta na Červenú vežu

Vo večerných hodinách sa v Piešťanoch uskutoční tiež Krížová cesta na Červenú vežu voice recording. Stretnutie je naplánované o 19:30 h pri kostole sv. Cyrila a Metoda. Odtiaľ prejdú účastníci spoločne až ku krížu v Beethovenovej aleji a budú premýšľať v meditáciach na jednotlivými zastaveniami.


-red-

REKLAMA