Úvod Bleskovky Deň Zeme v Elektrárni – o živote bez obalov, plastov, so včelami...

Deň Zeme v Elektrárni – o živote bez obalov, plastov, so včelami i o Piešťanskom sade

REKLAMA

Elektrárňa Piešťany sa vo svojich vzdelávacích aktivitách venuje aj témam z oblasti ekológie, trvalo udržateľného rozvoja, využívania prírodných zdrojov a energií 구글스케치업 다운로드. Tento rok bude preto oslavovať aj Deň Zeme  vo veľkom štýle. Bohatý program na vás čaká už v sobotu 27. apríla.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany

Onakô vám prezradí ako žiť bez obalov, Príjemné veci povedia ako znížiť produkciu plastov v domácnosti 유니팩 다운로드. Alchemix sa bude zaoberať toxickými látkami v kozmetike a v domácnosti. Prednáška Proapis má názov Ľudia a včely. Kvaslulienka vás zoznámi s kváskovaním a Biotéka priblíži témy celostného zdravia, prírodného staviteľstva a permakultúry Sweet life download. Vo finále sa návštevníci dozvedia viac o projekte Piešťanského sadu. 

Deň Zeme v Elektrárni obohatí obľúbené podujatie Nadácie ZSE – Rozprúdime regióny Jang Wook-jo download. Ak sa vám páčili jesenné ukážky tradičných ľudových remesiel, môžete sa tešiť znova! V programe Rozprúdime regióny podporuje Nadácia ZSE projekty, ktoré zviditeľňujú tradičné zvyky konkrétnych regiónov Windows 10 Explorer 11. V priestoroch Elektrárne zažijú návštevníci na jednom mieste ochutnávku z aktivít vybraných projektov a sami si vyskúšajú tradičné remeselnícke techniky Real Music.

Pripravené sú tiež dielničky pre malých i veľkých, občerstvenie a predajné stánky. 

Vstup je voľný.

red Zdroj: Elektrárňa Piešťany

REKLAMA