Úvod Bleskovky Deň Zeme v Elektrárni – o živote bez obalov, plastov, so včelami...

Deň Zeme v Elektrárni – o živote bez obalov, plastov, so včelami i o Piešťanskom sade

REKLAMA

Elektrárňa Piešťany sa vo svojich vzdelávacích aktivitách venuje aj témam z oblasti ekológie, trvalo udržateľného rozvoja, využívania prírodných zdrojov a energií 구글스케치업 다운로드. Tento rok bude preto oslavovať aj Deň Zeme  vo veľkom štýle. Bohatý program na vás čaká už v sobotu 27. apríla.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Onakô vám prezradí ako žiť bez obalov, Príjemné veci povedia ako znížiť produkciu plastov v domácnosti 유니팩 다운로드. Alchemix sa bude zaoberať toxickými látkami v kozmetike a v domácnosti. Prednáška Proapis má názov Ľudia a včely. Kvaslulienka vás zoznámi s kváskovaním a Biotéka priblíži témy celostného zdravia, prírodného staviteľstva a permakultúry Sweet life download. Vo finále sa návštevníci dozvedia viac o projekte Piešťanského sadu. 

Deň Zeme v Elektrárni obohatí obľúbené podujatie Nadácie ZSE – Rozprúdime regióny Jang Wook-jo download. Ak sa vám páčili jesenné ukážky tradičných ľudových remesiel, môžete sa tešiť znova! V programe Rozprúdime regióny podporuje Nadácia ZSE projekty, ktoré zviditeľňujú tradičné zvyky konkrétnych regiónov Windows 10 Explorer 11. V priestoroch Elektrárne zažijú návštevníci na jednom mieste ochutnávku z aktivít vybraných projektov a sami si vyskúšajú tradičné remeselnícke techniky Real Music.

Pripravené sú tiež dielničky pre malých i veľkých, občerstvenie a predajné stánky. 

Vstup je voľný.

red Zdroj: Elektrárňa Piešťany

REKLAMA