Úvod Bleskovky Deň spolupatričnosti aj v Piešťanoch

Deň spolupatričnosti aj v Piešťanoch

REKLAMA
Skola Rakovice

V  Národnom ústave reumatických chorôb budú zamestnanci spoločnosti Novartis spolu s predstaviteľmi OZ Liga proti reumatizmu SR v piatok 31 appscan. mája zveľaďovať detský kútik.  Rovnako skrášlia priestor pred ústavom. Oslávia tak Deň spolupatričnosti, ktorým firma oslavuje svoje „narodeniny“. 

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V detskom kútiku pribudnú nielen nové hračky a knižky, ale aj nový nábytok 직쏘 랜섬웨어 다운로드. Detskí pacienti sa tu budú môcť pohodlne hrávať počas čakania na vyšetrenia, ako aj počas svojho pobytu v nemocnici.

Vysadením trvaliek i letničiek dobrovoľníci skrášlia vonkajší priestor pred vstupom, a na stromy, ktoré sú za oknami detského kútika, umiestnia vtáčie búdky a kŕmidlá, aby prilákali drobných operencov hanyoung hymn sheet music.

„Naši zamestnanci sa na Deň spolupatričnosti vždy veľmi tešia. Ľudia, ktorí zvyčajne pracujú mentálne v kancelárii a v teréne, v jeden deň v roku rýľujú, skladajú, sadia, upratujú, čistia okná, alebo pripravujú prekvapenia pre pacientov 향수 영화 다운로드. Je zaujímavé a potešujúce vidieť naživo reakcie ľudí, pre ktorých to všetko robíme. Novartis ako organizátor Dňa spolupatričnosti v spolupráci s pacientskymi a neziskovými organizáciami pomáha vytvárať o niečo krajšie prostredie pre pacientov a sme nápomocní tam, kde je to naozaj potrebné,“ uviedla Katarína Žiaková, Patient Advocacy Manager, Novartis Slovakia 레디부스트 다운로드.

TS/red  Foto: www.nurch.sk

REKLAMA