Úvod Bleskovky Deň spolupatričnosti aj v Piešťanoch

Deň spolupatričnosti aj v Piešťanoch

REKLAMA
Mlyny

V  Národnom ústave reumatických chorôb budú zamestnanci spoločnosti Novartis spolu s predstaviteľmi OZ Liga proti reumatizmu SR v piatok 31. mája zveľaďovať detský kútik.  Rovnako skrášlia priestor pred ústavom. Oslávia tak Deň spolupatričnosti, ktorým firma oslavuje svoje „narodeniny“. 

Domoss jesen 2019
Linea

V detskom kútiku pribudnú nielen nové hračky a knižky, ale aj nový nábytok. Detskí pacienti sa tu budú môcť pohodlne hrávať počas čakania na vyšetrenia, ako aj počas svojho pobytu v nemocnici.

Vysadením trvaliek i letničiek dobrovoľníci skrášlia vonkajší priestor pred vstupom, a na stromy, ktoré sú za oknami detského kútika, umiestnia vtáčie búdky a kŕmidlá, aby prilákali drobných operencov.

„Naši zamestnanci sa na Deň spolupatričnosti vždy veľmi tešia. Ľudia, ktorí zvyčajne pracujú mentálne v kancelárii a v teréne, v jeden deň v roku rýľujú, skladajú, sadia, upratujú, čistia okná, alebo pripravujú prekvapenia pre pacientov. Je zaujímavé a potešujúce vidieť naživo reakcie ľudí, pre ktorých to všetko robíme. Novartis ako organizátor Dňa spolupatričnosti v spolupráci s pacientskymi a neziskovými organizáciami pomáha vytvárať o niečo krajšie prostredie pre pacientov a sme nápomocní tam, kde je to naozaj potrebné,“ uviedla Katarína Žiaková, Patient Advocacy Manager, Novartis Slovakia.

TS/red  Foto: www.nurch.sk

REKLAMA