Úvod Bleskovky Celoštátne hľadaný muž z Leopoldova sa sám prihlásil polícii

Celoštátne hľadaný muž z Leopoldova sa sám prihlásil polícii

REKLAMA

Polícia v pondelok 27. mája informovala o akcii „Chobotnica“ v rámci ktorej rozložila organizovanú skupinu zlodejov. Tí kradli súčiastky v automobilovej fabrike 팔라 독 버그 판 apk 다운로드. O dva dni vyhlásila pátranie po mužovi z Leopoldova, ktorý mal byť vysoko postaveným členom skupiny. Ten sa nasledujúci deň sám prihlásil na polícii Elvis Quick.

Pri akcii „Chobotnica“ vyšetrovateľ obvinil celkovo osem osôb z pokračujúceho obzvlášť závažného zločinu krádeže 2018 최신가요 다운로드. Skupina mala kradnúť súčiastky v spoločnosti, ktorá vyrába automobily. Policajti zadržali tri osoby priamo pri vykladaní kradnutého tovaru, ktorý krátko predtým vyviezli z poškodenej spoločnosti v kamióne a ďalších 5 osôb zadržali krátko potom Download the Adidas logo. Počas realizácie akcie Chobotnica, bolo vykonaných viacero domových prehliadok, ako aj prehliadok iných priestorov, pri ktorých bolo zaistených asi 600 ks airbagov a väčšie množstvo finančných prostriedkov Download arcgis.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície KR PZ v Trnave obvinil z tohto skutku aj 39 ročného Martina Kuzmu z Leopoldova, ktorý sa mal zločinu dopustiť ako vysoko postavený člen organizovanej skupiny ghost64 exe 다운로드. V stredu 29. mája polícia informovala, že Martin Kuzma sa ukrýva a jeho miesto pobytu nie je známe. Polícia po osobe vyhlásila pátranie 댄스 곡 다운로드. To netrvalo dlho. „Obvinená osoba, po ktorej polícia vyhlásila celoštátne pátranie, sa včera sama prihlásila na polícii a vyšetrovateľ s ňou vykonal potrebné procesné úkony,“ informovala vo štvrtok 30 picassa web album. mája krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.


-red- Zdroj TS KR PZ v Trnave

REKLAMA