Úvod Bleskovky Čaká legendárnu Inčučunu rekonštrukcia?

Čaká legendárnu Inčučunu rekonštrukcia?

REKLAMA

Mesto Piešťany si objednalo projektovú dokumentáciu na rekonštrukciu detského ihriska Inčučuna na Potočnej ulici. Jej realizátorom je piešťanská firma Statikreal a samospráva za ňu zaplatila 2260 eur original iron.

Podľa objednávky je obsahom projektovej dokumentácie architektúra, statické posúdenie základov a návrh riešenia jeho sanácie java excel. Súčasťou má byť aj návrh oplotenia z plotových panelov žiarovo pozinkovaných, alebo poplastovaných a brána so šírkou pre prechod vozidiel údržby Mary Poppins Returns. Projekčná firma mala zrealizovať tiež zameranie a zakreslenie jestvujúcej zelene, ako i návrh zdravotechniky.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Príprava projektovej dokumentácie je prvým, krokom pre riešenie situácie nie príliš dobrého stavu ihriska, na ktorom sa už podpísal zub času Easy Eye Carrick download. O rekonštrukcii tohto ihriska sa uvažovalo už v predošlých rokoch, napokon však prednosť dostalo ihrisko vo vnútrobloku sídliska „Pentagon“ 주토피아 한글자막 다운로드. Aká je predpokladaná výška investície a či sa dostane už do budúcoročného rozpočtu samospráva zatiaľ neinformovala.

Výdavky na rekonštrukciu detských ihrísk v Piešťanoch stúpli v rokoch 2014 až 2018 Vegas Pro 14. Samospráva za toto obdobie preinvestovala na detských ihriskách cez 150-tisíc eur, rádovo 40-tisíc eur ročne, s výnimkou roku 2015. V rozpočte pre rok 2019 neboli vyčlenené prostriedky na rekonštrukcie detských ihrísk Make it right. Koľko voľných prostriedkov na roky poddimenzovanú oblasť nájde vedenie mesta pre budúci rok, bude známe po schválení rozpočtu, ktorý by malo prerokovať zastupiteľstvo 12 Summer Wars download. decembra.

-th- Ilustr. foto: Skauti a th

REKLAMA