Connect with us

Aktuality

Zrazeného cyklistu bezcitný vodič previezol k hnojisku

Published

on

Reklama

Rodina obete prosí o pomoc pri objasnení nehody, ktorá sa stala v utorok 21. augusta. Krutý vodič zrazil staršieho cyklistu, naložil ho do auta a previezol na opustenú poľnú cestu pri družstve v obci Ostrov. Muž je vo vážnom zdravotnom stave s mnohými zraneniami.

[singlepic id=27650 w=320 h=240 float=right]„Prosíme o pomoc pri vypátraní vodiča, ktorý zrazil, naložil, previezol, bezcitne vyložil a nechal ležať samého bez pomoci ťažko zraneného cyklistu v bielom cyklistickom tričku a oranžovej prilbe na opustenej poľnej ceste pri družstve v Ostrove,“ napísala nám dcéra obete. Miesto nehody je podľa jej slov doteraz neznáme, ale akékoľvek informácie by mohli prispieť k jej objasneniu.

Reklama

Automobil zrazil cyklistu pravdepodobne v okolí obcí Ostrov, Bašovce, Očkov, Podolie, Pobedim. Ťažko zranené muža našiel náhodný okoloidúci pri družstevnom hnojisku o 19.50 h, krátko pred zotmením.

Na bicykli ani rozbitej a zakrvavenej helme sa nenašli žiadne stopy, ktoré by mohli viesť k objasneniu prípadu. „Jediné čo vieme s istotou je že otec mal strieborný bicykel, čierne cyklistické krátke nohavice, cyklistické tričko bielej farby,oranžovú prilbu, okolo pása mal tzv. ladvinku (taštičku), nosí okuliare a má fúzy,“ uviedla jeho dcéra. Prípadných svedkov nehody prosí, aby zavolali na políciu (158) alebo na telefónne čísla 0903 755 047, 0917 616 006.

Reklama

Text: Martin Palkovič

Populárne články