Úvod Aktuality Zlodejku, čo kradla v Trnave aj Voderadoch ešte nechytili

Zlodejku, čo kradla v Trnave aj Voderadoch ešte nechytili

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia stále pátra po totožnosti ženy, ktorá je podozrivá z krádeže v obchodoch v Trnave a nákupnom centre Voderady. Ak sa chytáte kvôli povianočným zľavám na nákupy, dávajte si na svoje veci veľký pozor with Tawa on Monday.

2015-09-28_144208 (1)

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Ženu podozrievajú z krádeže v nákupnom centre Voderady počas druhej adventnej nedele v poobedných hodinách okolo tretej 애니팡 게임 다운로드. „Z prevesenej kabelky cez rameno sa jej podarilo vybrať peňaženku, osobné doklady a 500 eurovú hotovosť,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová 쿠티비 다운로드. Podľa záberov polícia predpokladá, že by mohlo ísť o tú istú ženu, ktorá kradla v septembri v Trnave.

„V obchode s odevmi vtedy v centre mesta najskôr odzipsovala kabelku a potom sa k žene opäť priblížila Download ChaosChild. Aj napriek tomu, že poškodená pani nebola sama, podarilo sa jej z kabelky ukradnúť peňaženku, v ktorej bolo 350 eur. Tie si iba niekoľko minút pred tým vybrala z bankomatu 사커스피리츠 다운로드. To, že bola okradnutá, zistila až pri ďalšom nákupe a vrátila sa späť do predajne. Predavačka jej už potom podala len prázdnu peňaženku s dokladmi, ktorú našli pohodenú v predajni,“ popisuje udalosť hovorkyňa 워너원고 제로베이스 다운로드.

2015-09-28_143905 (1)V oboch prípadoch začala polícia vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže 8 miles download. Ak ste ženu na záberoch spoznali, akékoľvek informácie o nej môžete poskytnúť na policajné číslo 158 alebo na najbližšom útvare polície Windows 7 ServicePack 1.

2015-09-28_143743 (1)Zdroj: KRPZ

 

REKLAMA