Úvod Aktuality Zlodeji celú noc rabovali v priemyselnom areáli. Odniesli výpočtovú techniku i oblečenie

Zlodeji celú noc rabovali v priemyselnom areáli. Odniesli výpočtovú techniku i oblečenie

REKLAMA

Víkend na prelome novembra a decembra bol poznačený viacerými vlámaniami a krádežami. Pravdepodobne traja zlodeji úradovali celú noc zo soboty 1 너의 이름은 더빙 다운로드. decembra na nedeľu 2. decembra v priemyselnom areáli na Vrbovskej ceste. Prenikli do viacerých skladov a firiem, avšak najväčšiu škodu napáchali až nad ránom v grafickom štúdiu a dielni 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Zachytili ich kamery, ale veľkú hlavu si z toho nerobili. Medzi  šiestou a siedmou ráno odviezli na vozíku a bicykli počítače, oblečenie i elektrické náradie song as a minus. Mohli sa pohybovať po Vrbovskej ceste, alebo okolí. Ak by ste mali   indície smerujúce k dolapeniu páchateľov, či už ste ich videli, alebo spoznávate na základe videa, prípadne vecí, ktoré sa možno niekde snažia speňažiť, kontaktujte políciu, alebo našu redakciu it to GomPro.

Zlodeji podľa dostupných informácií boli zrejme traja Frog King Snow. Dvaja prechádzali sklady, či dielne, ktoré sa im násilím podarilo otvoriť, ďalší strážil priestor pred objektom. Do grafického štúdia sa pokúšali dostať cez toalety, ale neúspešne Official donggang download. Boli však vytrvalí a napokon sa im podarilo vypáčiť dvere na garáži. Cez ňu sa dostali do dielne a kancelárie.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Odcudzili šesť počítačov Apple iMac27, ale aj mobil Apple iPhone 7 차임벨 다운로드. Okrem toho odniesli väčšie množstvo reklamného textilu ako tričká, tielka, mikiny a šiltovky.

Z dielne ukradli tiež elektrické náradie, pričom si vyberali len kvalitnejšie 시를 잊은 그대에게 다운로드. Majiteľom prevádzky zmizlo náradie Bosch profesional – príklepová vŕtačka, kotúčová píla, akuskrutkovač, ale aj akuskrutkovače Makita a Dewalt Genuine for Windows 7. Okrem toho zlodeji zobrali aj motorovú pílu Sthil. Veci si odviezli na vozíku, ktorý našli vo firme. Na konci rabovačky rozbili kamery, ktoré celú ich aktivitu zaznamenali 창조의 법칙 다운로드.

REKLAMA

-red-

REKLAMA