Connect with us

Aktuality

Zimný prechod Bezovec Piešťany už o týždeň

Piešťanskí turisti vás pozývajú na prvú turistickú akciu roku 2023. V sobotu 21. januára sa uskutoční už 37. ročník Zimného prechodu BEZOVEC – PIEŠŤANY.

Published

on

Reklama

 

Prezentácia prezentácia bude od 11:00 h do 12:30 h na na Gonových lazoch. Na výber máte viacero trás. Organizátori z TJ Bezovec informovali, že pre mladistvých bez dozoru zabezpečia sprievodcu z ich turistického klubu.  Každý sa zúčastňuje akcie na vlastné nebezpečie a preto treba rešpektovať pokyny organizátorov.

Reklama

Trasy:

12 km: Bezovec – Gonove lazy – Hubina.
Červená značka od Bezovec, BUS smer Sedlo Kostolný vrch. Následne po modrej značke od Sedla Kostolný vrch smer Gonove lazy a Hubina.

20 km: Bezovec – Gonove lazy – Výtoky (Čierny potok) – Piešťany.
Červená značka od Bezovec, BUS na smer Sedlo Kostolný vrch. Následne po modrej značke od Sedla Kostolný vrch smer Gonove lazy, odtiaľ po zelenej značke smer Výtoky (Čierny potok). Potom dole popri potoku po asfaltovej ceste do obce Moravany /Váhom. Ďalej až do Piešťan.

Reklama

30 km: Bezovec – Gonove lazy – Krahulčie vrchy – Havran – Piešťany
Červená značka od Bezovec, BUS na smer Sedlo Kostolný vrch. od Sedla Kostolný vrch po modrej značke smer Gonove lazy, odtiaľ po zelenej značke smer Výtoky a Krahulčie vrchy. Na Krahulčích vrchoch odbočiť na červenú značku smer sedlo Havran. Zo sedla Havran potom po modrej značke do Piešťan.

Doprava:

z Piešťan: autobus SAD, AS o 9,15 hod., z Hubiny: autobus SAD, Horný koniec o 12,48 hod.,

Štartovné:

deti 10 centov
členovia 20 centov
nečlenovia 30 centov

Odmeny:

na Gonových lazoch každý účastník obdrží účastnícky preukaz

Informácie:

Ing. Ladislav Bábik 0904204001
Slavomír Frčka, 0911886833

-red-

Populárne články