Úvod Aktuality Žihadielko Vrbovčania slávnostne otvoria prvú júlovú sobotu

Žihadielko Vrbovčania slávnostne otvoria prvú júlovú sobotu

Mesto Vrbové pozýva na slávnostné otvorenie ihriska Žihadielko, ktoré je naplánovaé na sobotu 2.júla 2016 od jednej popoludní. Miesto pre ihrisko sa už na sídlisku 9 연애의 맛 6회 다운로드. mája chystá. Počas slávnostného otvorenia bude pripravený atraktívny program – hry, súťaže, vystúpenie osobností, občerstvenie, darčekové predmety pre deti Greek Bible. A príde aj včielka Maja…

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

 

 

Mesto Vrbové uspelo v súťažnom hlasovaní spoločnosti Lidl, vďaka ktorému vyrastie na jeho území nové ihrisko Žihadielko v cene takmer 87 000 eur Download the Corporate Bank app. O desať ihrísk bojovalo od 21. januára až do 29. februára množstvo miest a Vrbovčanom sa podarilo umiestniť vo svojej kategórii na druhom mieste s počtom hlasov 118 572 visual studio 2019 무료 다운로드. Víťazné Šahy miestnych predbehli len o niečo cez 2 000 zahlasovaní.

V súťaži hlasovalo dohromady až 2 460 878 hlasov a medzi víťazné mestá patria tiež Banská Bystrica, Bratislava – Dúbravka, Šaľa a Pezinok ssl 다운로드. V kategórii, kde boli aj Piešťany nakoniec uspela Sereď a Dolný Kubín, tešiť sa budú aj deti v mestách Stropkov a Myjava. Nové ihriská bude spájať jednotný motív rozprávkovej včielky Maje, ktorej príbehy deti, ale aj generácia ich rodičov veľmi dobre poznajú Download bootsect.exe. Obľúbené postavičky budú aktívnou súčasťou herných prvkov obsiahnutých v rámci ihriska, ktorého rozmery sú 20 m x 16 m. Ihriská budú určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov 101 Dalmatian downloads.

Doteraz boli otvorené tri ihriská – v Pezinku, Myjave a Seredi. Dnes, v sobotu 18. júna prestrihnú pásku na „žihadielku“ v bratislavskej Dúbravke If you really love mp3 downloads. Vrbové je na rade o dva týždne.

IMG_3654IMG_3656Na vrbovskom sídlisku je zatiaľ pre ihrisko pripravený iba uvoľnený priestor medzi bytovkami 크롬 캐스트 다운로드.

-ad-, Zdroj: www.vrbove.sk, zihadielko/lidl.sk., Pozn. V článku boli použité reklamné údaje.

 

REKLAMA