Úvod Aktuality Žiaci Základnej školy Banka získali automatický defibrilátor

Žiaci Základnej školy Banka získali automatický defibrilátor

REKLAMA
Knebl

Žiaci Základnej školy Banka sa zapojili do projektu Záchrana som Ja, ktorý organizovala Falck nezisková organizácia a nadácia Allianz nuke 10 다운로드. Do druhého ročníka sa zapojilo vyše 370 škôl z celého Slovenka, kedy z nich porota vybrala 50 škôl. Jednou z cien pre školu bol automatický defibrilátor 김약국의 딸들 책 다운로드.

Úspešnými výhercami sa stali žiaci II.A, pod vedením učiteľky Mgr Men's Worship Camp 2018. Ivety Špirkovej, ktorí vytvorili kufrík prvej pomoci, v ktorom boli básničky, krátke príbehy a ilustrácie na témy prvej pomoci a bezpečnosti na cestách 엔비디아 지포스 다운로드. Cenami pre víťazov bol automatický externý defibrilátor AED pre školu, zážitkové kurzy prvej pomoci pre prvý stupeň a certifikovaný kurz prvej pomoci pre pedagogický zbor egov 파일 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Cieľom projektu je vrátiť tému prvej pomoci na základné školy. Vzdelávať žiakov v oblasti prvej pomoci, záchrany života a prevencie pred úrazmi Lineage Pack. Ide o projekt, ktorý je vstupnou bránou k šíreniu osvety v tejto oblasti a návratom k jednoduchým, ale veľmi dôležitým krokom prvej pomoci, ale aj základným morálnym hodnotám – pomáhať je ľudské Unwritten tube downloads.


Základná škola Banka

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba