Úvod Aktuality Zavraždených si prišli pripomenúť a uctiť desiatky ľudí

Zavraždených si prišli pripomenúť a uctiť desiatky ľudí

REKLAMA
GM Dental Zubar

Uctiť si pamiatku zavraždených, novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, si na piešťanské Námestie slobody prišlo vo štvrtok 21. februára niekoľko desiatok ľudí 손 the guest 다운로드. Hlavným posolstvom sa stala potreba a požiadavka slušnosti.

Piešťany sa spomienkovým stretnutím pridali k ďalším slovenským mestám 더퍼시픽 다운로드. Po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice sa zaplnili námestia na Slovensku nespokojnými obyvateľmi. Následne sa udiali niektoré zmeny, po ktorých demonštrujúci volali, avšak Slovensko má tým čo sa deje v najvyšších politických kruhoch, od slušnej krajiny stále ďaleko 한게임 고스톱 게임 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

„Nezačnime opäť mlčať. Piešťanci, príďme a dajme tak vedieť ďalším Piešťancom bojujúcim za spravodlivosť, že ani nám veci nie sú ľahostajné,“ pozývali organizátori na stretnutie Nyanko War 3.0.0 bug. Na ich výzvu reflektovalo niekoľko desiatok ľudí. Tí si pamiatku zavraždených uctili minútou ticha a vypočuli si listy od rodičov novinára a jeho snúbenice, ako aj príhovory cestovateľa Lukáša Osvalda a Miroslava Béreša z OZ Úsmev pre druhých newtonsoft.json.dll 다운로드. Na záver celé námestie pod taktovkou členov FS Žito a ĽH Petra Obucha zaspievalo štátnu hymnu.


-red- Foto: -mc-, -eb-

REKLAMA