Úvod Aktuality Zaujímavá aplikácia zobrazuje pohyb ľudí ulicami Piešťan

Zaujímavá aplikácia zobrazuje pohyb ľudí ulicami Piešťan

REKLAMA

Aplikácia Strava slúži profesionálnym i amatérskym športovcom a priaznivcom zdravého životného štýlu už niekoľko rokov. Poskytuje im možnosť sledovať podaný výkon, rýchlosť, stúpanie, vzdialenosť, čas i sledovať trasu, po ktorej sa pohybovali Weisin download. K dispozícii je však aj interaktívna mapa, ktorá spája výsledky všetkých používateľov softvéru a ponúka pohľad na to, v ktorých lokalitách sa najviac bicyklujú, kde plávajú, či chodia peši 이상한사람 다운로드. Medzi tisíckami miest po celom svete sú aj Piešťany a sami používatelia aplikácie pomohli pri zbere údajov o najpoužívanejších trasách v našom meste gx works2 32bit.

Nikoho asi neprekvapí, že medzi najpreferovanejšie trasy v Piešťanoch patria ulice Krajinská, Teplická, Nitrianska, Rázusova, Bratislavská, nábrežie Váhu a Kolookruh Yesfile cartoon. Cyklisiti však často využívajú aj ulice Dominka Tatarku, Kláštorskú a Vrbovskú, ale aj Brezovú, Dlhú i Pod Párovcami. Na mape je jasne vidieť ich pohyb jednotlivými smermi i to ako sa cyklisti snažia vyhnúť hlavným cestám jazdou po súbežných uliciach JumpForce. Zaujímavý je však aj prehľad peších a plaveckých aktivít.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Global Heatmap zobrazujúcu pohyb chodcov

Priaznivci cyklistiky, behania, plávania, ale aj zimných športov môžu vďaka bezplatnej aplikácii Strava Running and Cycling získavať informácie o svojich aktivitách Protect country downloads. Interaktívna mapa, poskytuje prehľadné zobrazenie jednotlivých činností, trasy, ktorými sa všetci používatelia softvéru pohybujú. Posledná rozsiahla aktualizácia mapy bola realizovaná v septembri roku 2017 a termálna mapa tak prezentuje viac ako miliardu aktivít, 27 prejdených kilometrov, 3 bilióny bodov zemepisnej šírky i dĺžky a celková zaznamenaná dĺžka aktivít predstavuje dohromady až 200-tisíc rokov egg is broken. Častejšie používanie jednotlivých lokalít je na Global Heatmap zobrazené výraznejšími čiarami. 

Global Heatmap zobrazujúcu aktivity vo vode

-red/Zdroj a foto: Strava Global Running and Cycling-

REKLAMA