Connect with us

Aktuality

Zákruta medzi Bankou a Moravanmi opäť miestom nehody

Published

on

Reklama

V piatok 1. júna 2012 sa v ostrej zákrute na konci obce Banka smerom na Moravany nad Váhom stala ďalšia  dopravná nehoda. Okolo pol ôsmej ráno v nej vodič modrej dodávky dostal na mokrej vozovke šmyk a nabúral do protiidúceho nákladného vozidla vezúceho nápoje.

[singlepic id=30371 w=320 h=240 float=left]Podľa slov očitých svedkov museli vodiča dodávky vystrihnúť hasiči. Vodič nákladného auta bol údajne bez zranení. Cesta bola pre túto nehodu uzavretá až do pol deviatej, a tak viacerí vodiči, ktorí sa potrebovali dostať do Piešťan otočili autá a prešli cez obec Lúka na diaľnicu.

Reklama

Pred časom sme zverejnili článok, kde naša čitateľka tvrdí, že tento rok sa v danom mieste stalo už štrnásť dopravných nehôd. Podľa polície sa tam však doteraz nebola žiadna. Detailnejšie informácie prinesieme po vyjadrení polície a hasičov.

Aktualizované 4. júna o 9.40 h o vyjadrenie krajskej policajnej hovorkyne Martiny Kredatusovej: „K dopravnej nehode došlo 1. júna asi o 7.20h v smere od Piešťan na Moravany nad Váhom. 28 ročný vodič Fordu Tranzit z Topoľčian pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a stavu a povahe vozovky. V ostrej pravotočivej zákrute prešiel do protismeru, kde sa zrazil s oproti idúcim autom Iveco Turbo. Vodič Fordu sa pri nehode ľahko zranil, jeho dvaja spolujazdci neutrpeli žiadne zranenia.  Bez zranení obišiel aj vodič nákladného auta Iveco. Dychová skúška na alkohol bola u oboch vodičov negatívna. Polícia príčiny nehody vyšetruje.“

Reklama

[nggallery id=1680]

Autor: ht Foto: hl

Populárne články