Úvod Aktuality Zákaz vychádzania budú policajti kontrolovať náhodne

Zákaz vychádzania budú policajti kontrolovať náhodne

REKLAMA
Skola Rakovice

Sankcie za nedodržiavanie platných opatrení sa nemenia, v blokovom konaní je to do 1 000 eur a v správnom konaní do 1 659 eur. V súvislosti so zákazom vychádzania nebudú policajné kontroly na hraniciach okresov Free download of animations.

Polícia bude aj naďalej kontrolovať dodržiavanie opatrení prijatých Vládou SR. Od soboty 24. októbra je medzi nimi aj zákaz vychádzania 자동차 경주 게임 다운로드. Informuje o tom na prostredníctvom svojho facebooku.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl

„V prvom rade si treba uvedomiť, že je vyhlásený núdzový stav a Vláda SR, hlavný hygienik SR a komisia prijali opatrenia proti šíreniu pandémie, na ktorú denne umierajú ľudia recipes. V tejto súvislosti by malo byť prvoradé držať sa prijatých opatrení a čo najviac sa zdržiavať doma,“ uvádza polícia s tým, že nikto nechce vzbudzovať dojem strachu z razantných zákrokov v prípade monitoringu dodržiavania obmedzenia vychádzania name mp3.

„Žiadame občanov, aby sa nesnažili obchádzať nariadenia a vymýšľať spôsoby, ako sa reštrikciám vyhnúť,“ píše sa ďalej na facebookovej stránke Polícia Slovenskej republiky Pdf immediately.

Sankcie zostávajú v rovnakej výške ako doposiaľ, v blokovom konaní do 1 000 eur a v správnom konaní do 1 659 eur.

Zdroj: Polícia SR

REKLAMA