Úvod Aktuality Za Vilu Löger ponúka kupec 801-tisíc, krajskí poslanci budú rozhodovať o predaji

Za Vilu Löger ponúka kupec 801-tisíc, krajskí poslanci budú rozhodovať o predaji

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločnosť Fenix Development ponúkla v 22. kole obchodnej verejnej súťaže realizovanej Trnavským samosprávnym krajom, za historický objekt v centre Piešťan 801-tisíc eur 이미지 한번에 다운로드. Ponuka firmy na kúpu Vily Löger bola jedinou na túto nehnuteľnosť a je o 0,75 percenta vyššia ako hodnota v znaleckom posudku. O predaji budú rozhodovať krajskí poslanci v stredu 11 Monkey Battle download. novembra.

internat spse

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Komisia pre vyhodnotenie ponúk odporučila  zaradiť „Budovu školského internátu a jedálne s pozemkom v Piešťanoch“ na predaj, keďže záujemca s preloženou ponukou splnil kritéria obchodnej verejnej súťaže Invincible Baseball Team. Cena 801-tisíc eur predstavuje 100,75 percenta ceny uvedenej v znaleckom posudku.

O objekt malo záujem aj Mesto Piešťany, preto kraj pozastavil jeho predaj v prvej polovici tohto roka zadig. Keďže však Piešťany nedokázali nájsť vhodné využitie, na ktoré by aj mali finančné prostriedky, VÚC zaradil nehnuteľnosť znovu do predaja 제3의 매력 다운로드.

Spoločnosť Fenix Development bola založená v júli tohto roka a jej spoločníkmi sú Miroslav a Petr Borák z Uherského Brodu. Miroslav Borák je tiež okrem iného konateľom českej spoločnosti TEKOO, ktorá sa venuje veľkoobchodu s ovocím a zeleninou a patrí medzi päť najväčších spoločností v tejto oblasti v Čechách a na Slovensku second story of the gossip.

pozemok szs vargaNa odpredaj boli vrámci aktuálneho kola verejnej súťaže navrhnuté aj „Pozemky o výmere 2770 m2 pri SOŠ záhradníckej v Piešťanoch“, za ktoré manželia Vargovci ponúkajú 243 760 eur 생일 노래 다운로드. Táto suma predstavuje 175,37% hodnoty znaleckého posudku.,

V zmysle Zásad hospodárenia a nakladania s majetkom Trnavského samosprávneho kraja má kraj prednostne využiť 50 % z výnosu predaja podľa potreby pre rozvoj infraštruktúry alebo pre organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti samosprávneho kraja v katastrálnom území Piešťan resp SchoolRumble. v okrese Piešťany. Ak sa teda odpredaj uskutoční v navrhnutých sumách, do nášho regiónu by malo byť nasmerovaných viac ako pol milióna eur Environment Special.

-th-

REKLAMA