Úvod Aktuality Za obcou Banka sa zrazili dve autá s autobusom, zranilo sa päť...

Za obcou Banka sa zrazili dve autá s autobusom, zranilo sa päť ľudí

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dnes podvečer sa za obcou Banka stala dopravná nehoda, pri ktorej sa zrazili dve osobné autá a autobus smerujúci do Bratislavy s dvanástimi cestujúcimi Download bootsect.exe. Pri nehode, ktorá sa odohrala v hustej hmle, sa zranilo päť ľudí. Vodič auta, ktoré nehodu spôsobilo, vážne.

Podľa dostupných informácií auto, idúce z Piešťan smerom na Radošinu, dostalo šmyk a prešlo do protismeru, kde sa zrazilo s autobusom 101 Dalmatian downloads. Následne ho odhodilo naspäť, pričom do neho narazilo ďalšie auto smerujúce na Havran.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vodiča auta, ktorý pravdepodobne nehodu spôsobil, museli na mieste oživovať záchranári a je vo vážnom stave If you really love mp3 downloads. Spolujazdec dokázal vystúpiť z auta sám. Vodička v druhom aute vyviazla bez zranení a na jej vozidle bolo rozbité len svetlo.

Na mieste zasahovali záchranári, ktorí na mieste ošetrili okrem vodiča auta, ďalších päť zranených a hasiči 크롬 캐스트 다운로드. Polícia príčiny nehody vyšetruje.

Aktualizované 24.12.2015 6:35 h:
„Polícia apeluje na vodičov, aby boli obzvlášť opatrní 앱 인벤터 다운로드. Z dôvodu klzkej vozovky došlo v okr. Piešťany k vážnej dopravnej nehode medzi autobusom a dvomi autami. Pri predchádzaní os. auta dostal 26 ročný vodič na vozovke šmyk a prešiel do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s autobusom 웨이보 동영상 다운로드. Náraz odhodil auto do predchádzaneho vozidla. Pri nehode došlo k ťažkému zraneniu vodiča z auta Fiat, ktorý závažným zraneniam po prevoze v nemocnici podľahol Download the 200-character manuscript. So zraneniami bol prevezený aj jeho spolujazdec a jedna osoba z autobusu, ktorá sa zranila ľahko. 4 osoby z autobusu boli jednorazovo ošetrené. Polícia alkohol vodičovi autobusu na mieste nezistila 아이콘 이리오너라 다운로드. Presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.
Cesta je plne prejazdná,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ Trnava mulan subtitles.

Polícia žiada vodičov, aby kvôli hustej hmle a klzkej vozovke radšej spomalili a za volantom sa správali zodpovedne.

-th-

REKLAMA