Úvod Aktuality Za jazdu na bicykli po pešej zóne hrozí pokuta, policajti rozdávajú aj...

Za jazdu na bicykli po pešej zóne hrozí pokuta, policajti rozdávajú aj letáky v arabčine

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Potom čo sa Piešťanmi prehnala vlna nevôle obyvateľov nad nebezpečnou jazdou detí, hlavne zahraničných návštevníkov Piešťan, po pešej zóne, začala viac konať aj mestská polícia Iglus. Jednou z reakcií je aj dnešné osadenie informačných tabúľ pri vstupoch na pešiu zónu, ktoré upozorňujú na zákaz jazdy na bicykli a možnú pokutu 50 eur Download Chrome Cleanup Tool.

Foto: Besne Betale

„V spolupráci so Službami mesta Piešťany sme dnes osadili informačné tabule na vstupoch na pešiu zónu upozorňujúce na zákaz jazdy na bicykli 날씨의 아이 고화질 다운로드. Dnes boli osadené tri, celkovo ich však bude šesť, tak aby pokryli všetky vstupy na pešiu zónu,“ informoval Peter Gogol, zástupca náčelníka  Mestskej polície Piešťany my Dawn.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa jeho vyjadrenia sa v predchádzajúcich dňoch situácia s arabskými deťmi, po zvýšení počtu hliadok na pešej zóne, zlepšila. Dôležité však je, aby dopravné predpisy dodržiavali aj domáci 애프터스쿨 뱅 다운로드. Mestská polícia v nadchádzajúcich dňoch v spolupráci so štátnou políciou pripravuje dopravno-bezpečnostné akcie na pešej zóne, kde bude kontrolovať dodržiavanie platných  predpisov a zameria sa hlavne na cyklistov 내부자들 오리지널 다운로드.

Ďalšou aktivitou mestskej polície k zlepšeniu situácie je aj výroba nových letákov informujúcich o zákaze bicyklovania na pešej zóne 프렌즈 전시즌 다운로드. Letáky sú spracované v angličtine a arabčine.

ZAKAZ JAZDY NA BICYKLI (1)-th-

 

REKLAMA