Úvod Aktuality Z družstva v Ostrove ukradli tony obilia, obvinený je aj Piešťanec

Z družstva v Ostrove ukradli tony obilia, obvinený je aj Piešťanec

REKLAMA
Spider Lily

Piešťanskí kriminalisti objasnili krádeže za viac ako 28-tisíc eur a vďaka nim sa niekoľko ton pšenice a jačmeňa vrátilo späť majiteľovi Evil Ward.

„Dvaja muži sa ku krádeži policajtom priznali. Počas tohto i minulého leta mali postupne ako traktoristi vyviezť po žatve 50 ton ozimnej pšenice, 30 ton ozimného jačmeňa, 20 ton umelého hnojiva odčerpať z pracovných strojov 2000 litrov motorovej nafty a 2 tony umelého granulovaného hnojiva močoviny,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave ShadowGun.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Okrem toho z družstva v obci Ostrov vyniesli v lete 2019 rôzne chemické insekticídy, herbicídy a fungicídy na ošetrovanie plodín.

Z tohto ročnej úrody sa nakoniec podarilo policajtom zaistiť viac ako 8 ton pšenice a takmer 10 ton jačmeňa orbit or beat 다운로드. Spoločnosti, ktorá spravuje družstvo v obci Ostrov, sa vráti aj 17 ton umelého hnojiva, 2 tony močoviny a viac ako 370 litrov nafty.

„Piešťanskí policajti obvinili 37-ročného muža z Piešťan a 24-ročného muža z okresu Piešťany za pokračovací prečin krádeže spáchaný formou spolupáchateľstva Download the day you accidentally found it. Za krádež a spôsobenie väčšej škody ukladá zákon trestnú sadzbu na 6 mesiacov až 3 roky,“ dodáva polícia.

REKLAMA