Úvod Aktuality Z chátrajúcej Tvorby má byť obchodné centrum

Z chátrajúcej Tvorby má byť obchodné centrum

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Areál bývalého výrobného družstva sa podľa plánov investora premení na obchody s potravinami a textilom 원펀맨 오프닝 다운로드. Nové nákupné centrum na Bratislavskej ceste by malo byť hotové do konca tohto roka.

[singlepic id=39701 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Investičný zámer predložila na posúdenie ohľadom vplyvov na životné prostredie piešťanská spoločnosť MS Finance2 스쿨버스 해킹툴 다운로드.

„Po prestavbe by sa mal areál zmeniť na obchodné centrum, ktoré bude poskytovať obyvateľom blízkeho , ale aj širšieho okolia občiansku vybavenosť obchodov a služieb základnej potreby World of Warships Asia. Hlavnou náplňou tohto obchodného zariadenia bude predaj tovaru (textil, potraviny) s možnosťou pohodlného parkovania v areáli zariadenia,“ píše sa v investičnom zámere, podľa ktorého bude tiež vybudované parkovisko pre 151 áut origin 6.0 다운로드. Celkové náklady vyčíslil investor na 2 mil. eur.

REKLAMA

Oznámenie o začatí konania o odstránení stavby už zverejnili na mestskom webe TouduTu. Dotýka sa skladov, administratívnej budovy a obchodných priestorov v areáli bývalej Tvorby. Podľa investičného zámeru budú odstránené iba časti niektorých stavieb 온 디스크 무제한 다운로드. Základové konštrukcie pôvodných dvoch objektov sa majú  využiť v plnej miere. Zvyšné objekty nachádzajúce sa v areáli majú asanovať.

Podľa našich informácií, by mala byť v areáli nového nákupného centra predajňa Lidl Flower Than Young Iceland. Zástupca investora Marián Škorník to nepotvrdil, ale ani nevyvrátil: „Na to sa musíte spýtať tých, ktorí vám to povedali.“

Realizácia projktu podľa jeho slov začne po vybavení všetkých povolení yinyuetai 다운로드.

Text: Martin Palkovič Foto: MS Finance2

 

REKLAMA