Úvod Aktuality Vyzbierané školské pomôcky už našli svojich majiteľov

Vyzbierané školské pomôcky už našli svojich majiteľov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zbierka školských pomôcok organizovaná Trnavskou arcidiecéznou charitou, ktorá prebiehala celé leto sa minulý týždeň skončila. Dvadsaťdva detí z núdznych rodín vďaka nej dostalo školskú tašku, plne vybavenú zošitmi, peračníkom a inými potrebami na vyučovanie Download 13 versions of Team Viewer. Odovzdanie desiatich tašiek prebehlo 3. septembra v azylovom dome, pre sedem detí , klientov sociálneho odboru Mestského úradu Piešťany vyzdvihli pomôcky zamestnanci úradu a päť kusov našlo svojho majiteľa medzi klientmi Centra pomoci človeku kmplayer codec.

P1060260_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Počas leta bol výsledok zbierky neistý, pretože dobrovoľníkom sa nedarilo vyzbierať takmer žiadne pomôcky movie catfish. Za posledný týždeň sa však s darcami našťastie roztrhlo vrece a aj po odovzdaní dvadsiatich dvoch kompletných výbav  do školy budú môcť zamestnanci rozdať ďalšie farbičky, perá, či školské tašky secret video. Napriek tomu arcidiecéza plánuje na budúci rok ukončiť zbierku skôr, pretože začiatok septembra je pre rodičov žiakov hraničný a do poslednej chvíle tak tŕpnu, či sa im školský rok podarí odštartovať bez problémov 테스트 코드 다운로드.

P1060259_resize

„Tento rok som na zbierke pracovala po prvýkrát ako zamestnankyňa, doteraz som pomáhala len ako dobrovoľníčka Philia download. Táto práca má obrovský zmysel, ten pohľad detí, keď dostanú zošity a pravítka a začnú ich rozbaľovať sa nedá opísať slovami. Trochu ma prekvapuje, že darcami sú väčšinou mamičky s deťmi, alebo dôchodcovia, teda ľudia, ktorí majú určite kopec vlastných výdavkov miraculous singing book mobile. No napriek tomu sa odhodlajú k pomoci druhým. Veľmi si to cením a všetkým darcom patrí naša vďaka,“ povedala o zbierke Katarína Sarvašová z Centra pomoci človeku Bust a move download.

-dt/foto: Centrum pomoci človeku-

REKLAMA