Úvod Aktuality Výtlky opravujú služby aj počas zimy

Výtlky opravujú služby aj počas zimy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Asfaltové cesty počas jesene a zimy často dostávajú poriadne zabrať. Nielen sneh a mráz, s ktorým v tomto roku Perinbaba v Piešťanoch šetrila, ale aj neustále vlhké a daždivé počasie im príliš neprospieva your iTunes computer. A tak sa vodiči musia popasovať v množstvom výtlkov, ktoré vznikajú najmä pri okrajoch ciest a ak sú zaliate vodou, tak ich často zaregistrujú, až keď im do nich vbehne koleso Morningstar. Opravu výtlkov majú na starosti Službe mesta Piešťany a vzhľadom na miernu zimu ich opravujú priebežne. Upozornenia na nové výtlky od občanov podľa riaditeľky uvítajú English egg download.

20160220_151615
Ako nás informovala riaditeľka Služieb mesta Piešťany Hana Dupkaničová, opravy zabezpečujú prostredníctvom zazmluvnenej spoločnosti resume form. Obchodnú súťaž vyhrala firma zo Starej Turej, ktorá opravy pre Piešťany vykonávala už v minulosti.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Spôsob opravy výtlkov v meste sa volí podľa druhu poruchy a podľa spoľahlivosti opravy 제브라 폰트 다운로드. V nevhodnom období, najmä v jesenných, zimných alebo prvých jarných mesiacoch sa vykonáva operatívna oprava. Na operatívne opravy sa používajú jednoduchšie technológie tbs 다운로드. S výhodou sa používajú opravy za studena obalenou drvinou, ak sú vytvorené podmienky, môžu sa použiť aj za horúca obalené zmesi alebo liaty asfalt HighWorks Messenger pc. Liaty asfalt, ktorý nie je vhodné aplikovať do mokrého prostredia, bol použitý v meste pred zimným obdobím naposledy začiatkom decembra 2015,“ uviedla riaditeľka SMP 오인용 목창 다운로드.

20160220_151949Vzhľadom na mierne a pomerne teplé, ale vlhké počasie, tak výtlky vypĺňajú priebežne obaľovanou asfaltovou zmesou 정부 로고 다운로드. V mesiaci november a december 2015 podľa riaditeľky opravili až 356 výtlkov o výmere 499,53 m2.  V prvých mesiacoch roka 2016 ich bolo 153, celkom vo výmere 101,6 m2 윈도우7 기본게임 다운로드. „Služby mesta Piešťany budú aj naďalej pokračovať v nevyhnutných opravách povrchov vozoviek a chodníkov na území mesta v rozsahu a možnostiach, ktoré im dáva schválený rozpočet. Nie vždy sme schopní zaznamenať výtlk okamžite, preto vítame postrehy občanov a ich upozornenia na nebezpečné „jamy“ na mestských komunikáciách,“ dopĺňa Hana Dupkaničová. V rozpočte na 2016, ktorý vo štvrtok schválilo mestské zastupiteľstvo je na opravy komunikácií v správe SMP vyčlenených 85 tisíc eur.

20160220_151229 jamajama1

 Výtlky vznikajú často znovu pri okrajoch už opravovaných jám a niektoré výplne by si možno „zaslúžili“ aj reklamáciu…

-red-

REKLAMA