Úvod Aktuality Výmenu asfaltového povrchu na Kuzmányho ulici spomalil dážď

Výmenu asfaltového povrchu na Kuzmányho ulici spomalil dážď

REKLAMA

V stredu 26. apríla sa začala rekonštrukcia Kuzmányho ulice. Práce sa týkajú vozovky v úseku od križovatky s ulicou Pod Párovcami po vjazd na parkovisko pri futbalovom ihrisku Download the calendar for 2016. Práce mali trvať pôvodne tri dni, avšak pre dážď sa dokončenie posúva na nasledujúci týždeň.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Podľa zverejnenej zmluvy o dielo (pod textom) práce zahŕňajú odfrézovanie povrchovej vrstvy asfaltu do hĺbky 40 milimetrov, vyspravenie poškodených častí komunikácie, výškovú úpravu vpustí, položenie novej vrstvy asfalto-betónového povrchu v hrúbke 50 milimetrov a napokon úpravu napojenia na priľahlé komunikácie 신세계 앱 다운로드. „Vedenie mesta sa rozhodlo, že osloví súčasného dodávateľa, ktorý pracuje na ulici Andreja Hlinku a má tu zriadené stavenisko. V rámci verejnej obchodnej súťaže tento zvíťazil a ponúkol nám vynikajúcu cenu za celú ulicu 윈도우 putty 다운로드. Bolo to skonzultované s projektantmi, ktorí v roku 2011 spracovali projektovú dokumentáciu,“ uviedol prednosta mestského úradu Eduard Strapatý počas zasadnutia mestského zastupiteľstva v stredu 26 강철 서신 다운로드. apríla.

Na rekonštrukčné práce sa vzťahuje záruka 2 roky. Celková cena rekonštrukcie po uskutočnení verejného obstarávania činí 13 096,58 eur nuke 10 다운로드. Piešťanských poslancov zaujímalo, z akých prostriedkov sa rekonštrukcia financuje. Relevantnej odpovede sa nedočkali. Primátor mesta Miloš Tamajka označil stav ulice za jeden z najhorších v meste 김약국의 딸들 책 다운로드.

V rozpočte Mesta Piešťany sú komplexná rekonštrukcia a rozšírenie ulice naplánované na rok 2019. Dôvodom tohto termínu je plánovaná výstavba bazénu vedľa futbalového štadióna Men's Worship Camp 2018. „Máme pôvodný projekt, ktorý rieši nielen Kuzmányho ulicu, ale aj parkovacie miesta pred štadiónom a dokonca v jeho areáli. V prípade, ak sa bude projekt realizovať, musíme si ho dať prepracovať, lebo je starý 엔비디아 지포스 다운로드. Nebude sa už nič odfrézovávať, ale pridá sa jedna vrstva asfaltu, aby sme mohli komunikáciu rozšíriť a pridať chodník,“ povedala vedúca oddelenia stavebných služieb a rozvoja mesta Alena Horešová na margo otázky, či bude potrebné aktuálne rekonštruovanú cestu využiť, alebo sa bude všetko robiť nanovo egov 파일 다운로드.

Zmluva o dielo k rekonštrukcii časti Kuzmányho cesty (zdroj: Digitálne mesto)

-vv-

REKLAMA