Úvod Aktuality Vydieral muža, že zverejní ich sexuálne video, hrozí mu šesť rokov

Vydieral muža, že zverejní ich sexuálne video, hrozí mu šesť rokov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Nového Mesta nad Váhom obvinil zo zločinu „vydieranie“ 27-ročného muža z okresu Myjava 슈퍼스타 bts 다운로드. V polovici septembra v nočných hodinách sa po predchádzajúcom dohovore obvinený 27-ročný muž stretol so 47-ročným mužom v jeho byte, za účelom vykonania sexuálneho styku 한글이 야호 다운로드. Mladší muž sa následne začal vyhrážať, že ich styk zverejní, lebo má vyhotovený videozáznam, ak mu nedá 500 eur. Taktiež sa mu mal vyhrážať, že podstrčí drogy jeho synovi a ten potom bude obvinený z drogovej trestnej činnosti ak mu nedá požadované peniaze 7 of players.

Starší z dvojice mu zo strachu dal 200 eur, ale na druhý deň pod tými istými vyhrážkami ho vydierač kontaktoval s požiadavkou opäť 포레스트검프 다운로드. Ten mu dal ďalších 200 €. Aj toto sa mladšiemu mužovi málilo a pýtal ďalších 200 €, poškodenému nakoniec „zľavil“ zo sumy na 100 eur Got downloaded. Mali sa stretnúť na autobusovej stanici, kde mu mal peniaze odovzdať.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Konanie 27-ročného muža však poškodený oznámil polícii. K ďalšiemu odovzdaniu peňazí už nedošlo, lebo ho na autobusovej zástavke ho zaistili policajti Versacek. Za tento skutok si 27-ročný muž ak ho súd uzná vinným, môže posedieť niekoľko rokov za mrežami. Za tento skutok zákon ukladá trest odňatia slobody v trvaní od dvoch do šiestich rokov Windows Subscribers.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne-

REKLAMA