Úvod Aktuality Vrbové uspelo, v meste vyrastie ihrisko Žihadielko

Vrbové uspelo, v meste vyrastie ihrisko Žihadielko

REKLAMA
Esesko

Mesto Vrbové uspelo v súťažnom hlasovaní spoločnosti Lidl, vďaka ktorému vyrastie na jeho území nové ihrisko Žihadielko v cene takmer 87 000 eur 솔리드웍스 도면 템플릿 다운로드. O desať ihrísk bojovalo od 21. januára až do 29. februára množstvo miest a Vrbovčanom sa podarilo umiestniť vo svojej kategórii na druhom mieste s počtom hlasov 118 572 your iTunes computer. Víťazné Šahy miestnych predbehli len o niečo cez 2 000 zahlasovaní. Lidl začne v priebehu jari rokovať s víťaznými mestami o samotnej výstavbe Morningstar.

12669571_936878509681299_8310691895703948313_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vrbové malo v súťaži aj netradičných, ale veľmi mocných spoločníkov, medzi ktorými sa objavili napríklad Chuck Norris či Mr English egg download. Bean. V súťaži hlasovalo dohromady až 2 460 878 hlasov a medzi víťazné mestá patria tiež Banská Bystrica, Bratislava – Dúbravka, Šaľa a Pezinok resume form. V kategórii, kde boli aj Piešťany nakoniec uspela Sereď a Dolný Kubín, tešiť sa budú aj deti v mestách Stropkov a Myjava. Nové ihriská bude spájať jednotný motív rozprávkovej včielky Maje, ktorej príbehy deti, ale aj generácia ich rodičov veľmi dobre poznajú 제브라 폰트 다운로드. Obľúbené postavičky budú aktívnou súčasťou herných prvkov obsiahnutých v rámci ihriska, ktorého rozmery sú 20 m x 16 m. Ihriská budú určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov tbs 다운로드.

žih

„Súčasťou Ihriska Žihadielko je veľké pieskovisko HighWorks Messenger pc. Vďaka dopadovej liatej gume sa môžu aj tí najmenší vyšantiť do sýtosti. Dominantou zóny je veľký hrad so štyrmi vežami, ktorý nabáda odvážlivcov k množstvu lezeckých výziev 오인용 목창 다운로드. Z hradu sa dá odbehnúť na dva rôzne typy hojdačiek umiestnených v zadnej časti ihriska. V tejto zóne tvorí dopadovú plochu štrk. Pri vstupe je stojan na bicykle, informačná tabuľa s prevádzkovým poriadkom a poruke je aj odpadkový kôš 정부 로고 다운로드. Na zvýšenie bezpečnosti hrajúcich sa detí je celé ihrisko oplotené. Dostatok lavičiek rozmiestených v každej časti ihriska zabezpečí aspoň chvíľu oddychu pre deti a ich rodičov,“ opisuje prednosti ihriska na stránke súťaže spoločnosť Lidl.

-lt/Zdroj: Lidl, facebook-

REKLAMA