Úvod Aktuality Od volieb uplynuli dva roky, poslanci Spoločne pre Piešťany pozývajú občanov na...

Od volieb uplynuli dva roky, poslanci Spoločne pre Piešťany pozývajú občanov na stretnutie

REKLAMA

Iniciatíva Spoločne pre Piešťany pozýva na stretnutie s poslancami Mestského zastupiteľstva Mesta Piešťany z klubu Spoločne pre Piešťany Breathe download. Stretnutie a diskusia pri príležitosti polovice volebného obdobia MsZ sa uskutočnia v piatok 9. decembra 2016 o 18.00 h v Mestskej knižnici mesta Piešťany sand.

klubspp-stretnutie

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

„S občanmi sa stretávame pravidelne každý mesiac v rámci poslaneckej kancelárie League of Legends. Rovnako nie je problém kontaktovať nás kedykoľvek telefonicky, alebo emailom Almind free download. Keďže však uplynuli dva roky od vtedy, čo sme zasadli do poslaneckých lavíc, radi by sme trochu bilancovali, informovali o aktuálnej situácii, ďalších cieľoch   a zároveň dostali od ľudí spätnú väzbu“ pozýva predseda poslaneckého klubu Tomáš Hudcovič 신과함께 인과 연 다운로드.

Iniciatíva spoločne pre Piešťany vznikla pred komunálnymi voľbami v roku 2014. Jej cieľom bolo spojiť aktívnych ľudí, ktorým záleží na budúcnosti Piešťany 캔디팡 다운로드. Zo štrnástich kandidátov, ktorých iniciatíva postavila na hlasovacie lístky za poslancov MsZ sa ich do zastupiteľstva dostalo 11. Aktuálne je v klube Spoločne pre Piešťany 10 poslancov z 21 členného zastupiteľstva, keď sa mandátu vzdala Eva Wernerová, ktorá odišla pracovať na Služby mesta Piešťany Download all marvels. V pôvodnej zostave, ktorá sa dostala do zastupiteľstva došlo k zmene aj pri vzdaní sa mandátu poslancom Jánom Jánošíkom, ktorého nahradil ďalší člen iniciatívy Petr Veverka martial arts drama.

-red/TS-

REKLAMA