REKLAMA
Esesko

Ak máte radi vojenskú históriu a radi sa pozriete na ukážky činnosti vojakov, policajtov, či záchranárov 9. september je deň ako stvorený pre vás dropbox videos. Druhú septembrovú sobotu sa v areáli Vojenského historického múzea uskutoční 11. ročník Dňa ozbrojených zložiek a záchranných systémov s deťmi 연극 대본 다운로드.

Podujatie začína otvorením expozícií múzea o 9:30 h Ring of Elysium. Od desiatej bude návštevníkov na pódiu zabávať skupina Slniečko. Program dynamických ukážok štartuje o 11:00 h preletom lietadiel MiG-29  a hneď  na to uvidíte zoskok parašutistov segoe ui font.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Slávnostné otvorenie a príhovory odznejú o 11:30 h. Nasledovať bude o 11:45 h vystúpenie príslušníkov Čestnej stráže OS SR. Potom sa vám od 12:15 h predvedú policajti so svojimi koňmi a psami ai suite 3.

Nasledovať budú ukážky práce členov Colného úradu, Zboru väzenskej a justičnej stráže, kde sa vám prevedú kynológovia i zásahová jednotka a na záver  dynamických ukážok sa predstavia piešťanskí hasiči SketchUp7. Úplnou bodkou programu bude o 14:00 h druhý zoskok parašutistov. Aktivity vrámci sprievodného programu budú pokračovať až do 17:00 h.

Ako to vyzeralo vlani sa môžete pozrieť v našej minuloročnej reportáži Premiere Pro cs6.

Text a foto: -th-

REKLAMA