Úvod Aktuality Vodiči spôsobili v okrese Piešťany počas leta 23 nehôd, alkohol úradoval v...

Vodiči spôsobili v okrese Piešťany počas leta 23 nehôd, alkohol úradoval v dvoch prípadoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas leta zaevidovali policajti v Trnavskom kraji dohromady 201 dopravných nehôd, čo je o 6 menej, ako za rovnaké obdobie minulého roka 댄스 타운 다운로드. Pozitívny pokles v počte nehôd bol zaznamenaní v okrese Trnava a Galanta, kde sa počet nehôd znížil takmer o polovicu. Naopak nárast zaevidovali policajti najmä v okrese Senica Seoichu program. V okrese Piešťany bolo zdokumentovaných 23 dopravných nehôd, čo je o jednu menej ako vlani. Jedna osoba sa pri nich zranila ťažko, šesť ľahko, čo predstavuje pokles až o jedenásť zranení a v dvoch prípadoch bol zistený u vodičov alkohol ftk imager. Pozitívne je, že na piešťanských cestách počas leta nikto nezahynul.

DSC_0097

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pri dopravných nehodách bolo usmrtených 5 (0) osôb, 10 (-6) utrpelo ťažké zranenia a 91 (-41) osôb bolo ľahko zranených Download across the universe. Polovica ťažko zranených osôb evidujú policajti pri nehodách v okrese Galanta a potom nasleduje okres Trnava s dvoma ťažkými zraneniami.
Pri každej približne siedmej nehode zaevidovali policajti pozitívnu skúšku na alkohol 윈도우8 iso 다운로드. Počet alkoholov pri nehodách stúpol oproti roku 2015 iba mierne. Najviac nehôd s alkoholom zistili policajti v okrese Dunajská Streda 6 (+1), v okrese Hlohovec 4 (+3), v okrese Galanta 4(-3), v okrese Senica 4 (+3), v okrese Trnava 4 (-3), v okrese Skalica 2 (+1) a v okrese Piešťany 2 (0) 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드.

Najviac nehôd, 90 % z celkovej nehodovosti počas leta, zavinili vodiči motorových vozidiel. Chodci zavinili 2 (-2) dopravné nehody, cyklisti 7 (-1) dopravných nehôd a deti zavinili 3 (+3) dopravné nehody gta San andres apk download.

Hlavnou príčinou nehôd počas leta bolo takmer v polovici prípadoch porušenie povinnosti vodiča, nepozornosť, neprimeraná rýchlosť16 (-10) jazdy Terraria for free. Polícia eviduje oproti letu 2015 zvýšený počet nehôd, ktoré zavinili ostatní účastníci cestnej premávky17 (+6). 126 nehôd sa stalo v obci, no z hľadiska následkov pri nehodách, by vodiči mali zvýšiť opatrnosť hlavne mimo obce 피파2002 월드컵 다운로드. Nielen počas roka ale aj teraz zavinili vodiči značnú časť nehôd na účelových, miestnych komunikáciách, parkoviskách a mimo obce na cestách I., II Download the caption of The Corellaine Secret. a III. triedy. Na diaľnici a rýchlostnej ceste bolo v lete najbezpečnejšie. Pri 15 nehodách došlo v jednom prípade k ľahkému zraneniu.

Najrizikovejším časovým intervalom bol čas od 00.00 – 04.00 hod., kedy došlo k 16 (+7) dopravným nehodám, 3 (+3) osoby boli usmrtené, 1 (+1) ťažko zranená osoba, 1 (-3) ľahko zranená osoba, v obci 10 (+4) dopravných nehôd a alkohol 7 (+4).

-lt/Zdroj: Tlačová správa Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív-

REKLAMA