Úvod Aktuality Vodič po nehode na Veternej ulici „nafúkal“ viac ako 3,5 promile

Vodič po nehode na Veternej ulici „nafúkal“ viac ako 3,5 promile

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Príslušníci polície našli vo štvrtok 15. septembra o 19:05 auto Alfa Romeo prevrátené na streche v potoku v Piešťanoch. Vodič neprispôsobil rýchlosť a pri prejazde ulicou Vážskou smerom na Veternú v Piešťanoch prešiel do protismeru 컴바둑 다운로드. S autom vzápätí prerazil železné zábradlie mostu a spadol do potoka. Pri nehode sa nezranil. Policajti mu namerali pri dychovej skúške 1,75 mg/l alkoholu v dychu, čo je 3,65 promile Stream download. Policajti navyše zistil, že muž jazdil bez vodičského oprávnenia. Škoda na vozidle bola odhadnutá na 7000 eur. 35-ročného vodiča policajti po nehode zadržali a v takzvanom super rýchlom konaní obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky masterpiece image. O jeho vine a treste rozhodne súd. V zmysle zákona mu môže hroziť trest odňatia slobody až na 2 roky.

Polícia v Galante dokumentovala opäť tragickú dopravnú nehodu, ktorá sa stala včera 15 thermometer. 9. o 20.15 medzi Sládkovičovom a Galantou. 42 ročný muž zo Šale išiel na motorke Harley- Davidson smerom na Galantu. Na rovnom úseku cesty prechádzal pravdepodobne iné vozidlá a pri zaraďovaní sa späť do pravého jazdného pruhu neodhadol v noci situáciu a narazil do zadnej časti obilného kombajnu zn Eternal Light. Class Lexion. Ten prerazil zvodidlá a zostal stáť mimo cestu vpravo. Motocyklista utrpel na mieste viaceré ťažké zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol namilk sikimi magician's group. 32 ročného vodiča kombajnu podrobili policajti dychovej skúške na alkohol, ktorá bola negatívna. Okolnosti ako aj presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje ako usmrtenie Linux YouTube download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

K vážnej dopravnej nehode s ťažkými zraneniami došlo aj v utorok, 13. 9. v nočných hodinách v meste Sereď. Vodič na aute Škoda Octavia nerešpektoval v križovatke dopravné značenie „Stoj, daj prednosť v jazde!“ a ako vodič na vedľajšej ceste vošiel na Ulicu Trnavskú 시민의 불복종 다운로드. V križovatke sa čelne zrazil s autom Škoda Fabia, ktorý išiel smerom od čerpacej stanice. Obe vozidlá skončili po zrážke mimo cestu vľavo. Vodiči, ktorí riadili autá, boli po nehode prevezení s ťažkými zraneniami do nemocnice original iron. Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví z nedbanlivosti. Za spôsobenie ťažkej ujmy na zdraví závažnejším spôsobom konania hrozí v zmysle zákona strata slobody na 1 až 5 rokov java excel.

Polícia v súvislosti so závažnými nehodami za posledné tri dni dôrazne žiada vodičov, aby rešpektovali dopravné značenie a zbytočne neriskovali. Zle odhadnutá situácia za volantom a podcenenie situácie zo strany vodiča, má často krát fatálne následky. Navyše, ak si sadne niekto sadne za volant pod vplyvom alkoholu.

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: VV-

REKLAMA