Úvod Aktuality Vlakové spojenie Piešťany – Praha bude premávať každý deň

Vlakové spojenie Piešťany – Praha bude premávať každý deň

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločnosť Arriva rozbehla ešte 11. decembra 2016 nové vlakové spojenie, ktoré spojilo Prahu s Nitrou 그날처럼 mp3 다운로드. Možnosť priamo vycestovať do hlavného mesta Českej republiky majú aj Piešťanci, pričom cestujúci ho doposiaľ využívali len každú sobotu 원펀치 다운로드. Od 1. apríla bude možné týmto vlakom cestovať každý deň, pravidelný spoj bude premávať ráno o 7.41 a cena lístka je stanovená na 14,81 eur. Spoj smerujúci z Prahy bude v Piešťanoch zastavovať vždy večer o 20.14 Fashion of Christ. Arriva sa rozhodla podporiť dopravné možnosti obyvateľov západného Slovenska, ktorí pravidelne cestujú za prácou alebo štúdiom, pričom na medzištátnu trať vedúcu cez Vlársky priesmyk sa diaľkové vlaky vrátili po 23 rokoch. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Medzi prvých cestujúcich, ktorí si vyskúšali cestu týmto spojom boli žiaci Cirkevnej spojenej školy v Piešťanoch 식품공전 2019 다운로드. Pod dohľadom učiteľov Lukáša Mencla a Bibiany Málikovej sa vybrali na výlet do Zlína. Arriva medzi výhodami prezentuje pohodlné široké sedenie, komfort i pripojenie na rýchle wi-fi Download Angelic Magazine. Rodiny s deťmi a priatelia majú možnosť využiť štvorsedačky, využiť sa dá aj oddychová zóna. Mnohých určite potešia aj zľavy z cien cestovného, ktoré môžu využívať majitelia ISIC karty, žiaci, študenti, ale aj cestujúci s preukazom ZŤP, pričom ich sprievod a deti do 6 rokov majú cestovné zdarma. 

Špeciálne miesto je vyhradené pre najmenších v detskej zóne, ktorá sa nachádza v prednej časti vozňa Download the band band. Súčasťou sedenia je výzdoba i stolík, na ktorom sa dá hrať Človeče, nehnevaj sa. 

-lt/Zdroj: Arriva/Foto: Arriva mobile naver videos. Lukáš Mencl-

REKLAMA