Connect with us

Aktuality

Vlakom do Radošiny. Môžete zájsť na degustáciu piva, výstavu veteránov, či na Mafija fest

Už  nadchádzajúcu sobotu 15. júla sa môžete previezť vlakom do Radošiny a dopriať si pri tom degustáciu výnimočného remeselného piva. V Radošine potom môžete navštíviť výstavu veteránov, zájsť si na výlet na Čertovu pec, alebo skočiť na Mafija Fest do Behyniec.

Published

on

Reklama

Vlaky Slovenska v spolupráci so Spoločnosťou Považskej Dráhy Žilina a obcami Veľké Ripňany a Behynce, Malé Ripňany, Radošina, Nové Sady, Čab a Zbehy organizujú najbližšiu sobotu  mimoriadne jazdy vlakom na trase Trenčianska Teplá – Trenčín – Piešťany – Zbehy – Radošina a späť. Súprava  vlakov bude zložená z motorových a prívesných vozňov, s ktorými sa cestujúci mohli stretávať v dobách, kedy na trati zo Zbehov do Radošiny fungovala pravidelná osobná doprava. Radenie vlaku: M 152.0160 + 011.002 + Blm + M131.1443.

Cestujúci, ktorí majú záujem o degustáciu remeselného piva si môžu zakúpiť Degustačný balíček, obsahujúci spiatočné cestovné s garantovanou miestenkou a degustáciu remeselného piva Radošina.

Reklama

Ak vás pivo neláka, čas v Radošine môžete využiť na prechádzku po malebnej známej obci,  výlet k blízkej jaskyni Čertova pec, alebo si pozrieť veterány na radošinskom futbalovom ihrisku. Zásjť môžete tiež na  MAFIJA FEST, ktorý sa koná v neďalekých Behynciach.

Cestovný poriadok mimoriadnych vlakov

Reklama

Viac informácií na https://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/8406-Do-Radosiny-na-degustaciu-piva-a-zraz-veteranov

-red- Foto: Rasťo Chalupa

Populárne články