Úvod Aktuality Víťazom volieb Igor Matovič. V jeho hnutí do parlamentu mieria aj...

Víťazom volieb Igor Matovič. V jeho hnutí do parlamentu mieria aj traja Piešťanci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Víťazom parlamentných volieb sa stala strana OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA Respond 1994 18. Pri spočítaní 99,51 % zápisníc z celého Slovenska mala strana 715718 hlasov, čo predstavuje zisk 25,01 percenta hlasov voličov. Na druhom mieste skončil smer s 18,31 percentom hlasov Movie Maker Korean edition. Podobne dopadli výsledky volieb aj v piešťanskom okrese.

Tu získalo hnutie Igora Matoviča 10 223 hlasov oprávnených voličov, čo predstavuje výsledok 28,09 percenta git 파일 다운로드. Na druhom mieste skončila strana SMER so 7021 hlasmi a 19,29 percentami. Tretí skončili Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko, ktorým v okrese dôveruje 3393 ľudí 문명의 충돌 다운로드. To predstavuje volebný zisk 9,32 percenta.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na štvrtom mieste skončila strana SME Rodina Borisa Kollára do ziskom 8,23 percenta hlasov. Piata je v okrese Piešťany koalícia PS – Spolu so 7,56 percentami 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드. Na celonárodnej úrovni však Progresívne Slovensko a Spolu zrejme nedosiahnu potrebnú sedempercentnú hranicu na vstup do parlamentu, i keď stále je to možné Google Drive folder. Aktuálne má strana 6,95 percenta a chýba ešte niekoľko desatín pri spočítavaní všetkých hlasov.

Šiesta skončila v rámci okresu Piešťany strana SaS so ziskom 6,88 percenta (2057), šieste Za ľudí s 5,76 percentami, čo predstavuje 2097 hlasov movie Glory of the Clan. Piešťanci do parlamentu neposunuli KDH, ktorému dali 1669 hlasov, čo je 4,58 percenta.

Pri aktuálnom stave by mala mať strana OĽANO v parlamente 52 kresiel 무료 성경 듣기 다운로드. Znamená to, že do parlamentu sa dostane na jej kandidátke psychologička Lucia Drábiková z Piešťan, ktorá mala číslo 28. Tá zároveň je zároveň poslankyňou Trnavského samosprávneho kraja za OĽANO 피파17 다운로드. Zrejme sa to podarí aj  dvojici Andrej Stančík (doktorand na vysokej škole a živnostník) a Marcel Mihalik (náčelník Mestskej polície Piešťany) 닥터후 시즌1 다운로드. Tí kandidovali s číslami 41 a 42. Prekrúžkovať by sa pred nich malo podľa súčasných výsledkov osem kandidátov s konca kandidátky strany, čo im stále garantuje vstup do parlamentu. Všetko však ešte môže zmeniť finálny výsledok PS – Spolu. Nádej by však mali aj v prípade, že sa koalícia týchto strán dostane do parlamentu, keďže niektorí poslanci z OĽANO zrejme pôdu do exekutívy a uvoľnia miesta v parlamentných laviciach ďalším.

V parlamente bude pokračovať aj ďalší Piešťanec Martin Beluský, ktorý bol trojkou na kandidátke strany Kotlebovci.

-th- Foto: FB Lucia Drábiková

REKLAMA