Úvod Aktuality Vinníkom nedeľňajšej nehody bol podľa polície vodič auta BMW

Vinníkom nedeľňajšej nehody bol podľa polície vodič auta BMW

Dopravní policajti počas víkendu zasahovali pri dopravných nehodách s účasťou motocyklistov. V oboch prípadoch došlo k nehodám počas dňa a priaznivej viditeľnosti MasterCam x8. K vážnejšej nehode s účasťou motocyklu došlo v nedeľu 9 Download backtrack 5. apríla v Piešťanoch. 19-ročný vodič na BMW prichádzal po Beethovenovej ulici a pri vchádzaní na hlavnú cestu smerom na Winterovu ulicu nedal prednosť v jazde 36-ročnému vodičovi motocyklu 윈도우 10 1903 다운로드. Pri zrážke utrpel motocyklista z Piešťan stredne ťažké zranenia, zlomeninu stehennej kosti a členku. Polícia podrobila oboch vodičov dychovým skúškam na alkohol, ktoré boli negatívne 8090 가요 다운로드. Mladému vodičovi zadržali policajti na mieste vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali. Obe vozidlá boli po nehodách nepojazdné, škoda bola odhadnutá na 5800 eur 피트니스 대회 다운로드.

Senickí policajti dokumentovali nehodu v sobotu, 8 웹 게임 소스 다운로드. apríla v úseku Moravský Sv. Ján – Závod, pri diaľničnom nadjazde. 40-ročný muž išiel v poobedných hodinách spolu s 27-ročnou spolujazdkyňou na motorke Yamaha VMax, keď v danom úseky cesty nezvládol riadenie, dostal šmyk a vyšiel v smere jazdy mimo cestu vpravo Autocad 2014 free download. Po nehode na mieste nezotrval a s motorkou odišiel. Spolujazdkyni, ktorá zostala na mieste sama zranená, poskytli prvú pomoc okoloidúci vodiči. Podľa prvotných lekárskej správy utrpela žena zranenia s dobou liečenia 10 až 14 dní font creator. Polícia vypátrala vodiča a dve hodiny po nehode mu namerali v dychu 0,65 MG/l, čo je 1,35 promile. Polícia začala vo veci trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví a presné príčiny nehody budú predmetom ďalšieho vyšetrovania Lithingin.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Polícia pripomína vodičom, že zákon výslovne zakazuje viesť motorové vozidlá po požití alkoholu a taktiež je každý vodič povinný pri dopravnej nehode poskytnúť podľa svojich možností prvú pomoc, zotrvať na mieste nehody a zdržať sa požitia alkoholu po nehode Yokai Watch game.

Aktuálne informácie Policajného zboru môžete nájsť aj na oficiálnej stránke na Facebooku www.facebook.com/policiaslovakia.

TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA