Úvod Aktuality Vietor včera strhol strechu poškodenú požiarom

Vietor včera strhol strechu poškodenú požiarom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Časť strešnej krytiny na budove šatní Mestskej polície v Piešťanoch na Teplickej ulici, poškodenú požiarom, strhol silný vietor, ktorý sprevádzal včerajšiu búrkovú smršť Download By Annie Free. Strecha bola zničená požiarom v júli 2015, ktorý sa rozšíril zo susednej budovy – bývalého Indians pubu Jack Richards. Práve v týchto dňoch malo mesto podpísať zmluvu na jej opravu.

unnamed (1)
„Dielo je dokonané,“ vyjadril sa k situácii náčelník Mestskej polície Marcel Mihalik Pre-in Sanskrit. „Po požiari nebola fixovaná, a keď prišiel vietor, celú ju zdvihol ako vrchnák konzervy.“ Podľa neho však nejde o žiadnu materiálnu škodu, pretože priestory šatní sú vypratané a celú strechu aj tak treba rozobrať a postaviť nanovo 위너 센치해 다운로드. Práve v týchto dňoch riešili zmluvu s dodávateľom, ktorý sa má pustiť do opravy. „Pokiaľ viem, včera mala byť zmluva na meste podpísaná a v pondelok sa začne pracovať.“ Keďže, ako uviedol, ide o staršiu budovu, drevené trámy, krov aj palach boli požiarom, ktorý sa rozšíril od bývalej diskotéky úplne zničené, a tak strecha potrebuje kompletnú výmenu 아이클라우드 사진 다운로드. Stavbu bude realizovať piešťanská firma Creditstav a mala by stáť okolo 80-tisíc eur.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Búrka a veterná smršť, ktorá sa prehnala mestom narobila najviac škôd na mestskej zeleni, viac informácií prinesieme v samostatnom článku 환경 스페셜 다운로드. Výstraha meteorológov ohľadom búrok, pri ktorých vietor zosilnie a môžu padať aj krúpy trvá pre okres Piešťany aj dnes Download aix 7.1.

unnamed (4)-ad-, foto: MsP

REKLAMA