Úvod Aktuality Vidieť celé Slovensko na jednom mieste? Park miniatúr je lákadlom

Vidieť celé Slovensko na jednom mieste? Park miniatúr je lákadlom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obehli ste už všetky dievčatá, splnili oblievacie povinnosti a rozmýšľate, čo s načatým dňom? Park miniatúr v Podolí je tým správnym tipom na výlet Download 10 albums. Pozrite si cez 70 modelov hradov, zámkov, kostolíkov, chát, rozhľadní, či rodných domov. Dozviete sa množstvo zaujímavého o objektoch z celého Slovenska bez toho, aby ste museli precestovať stovky kilometrov KakaoTalk Friends.
Brány Parku miniatúr sa pre verejnosť v tomto roku otvorili 30 대신 증권 다운로드. marca,  otvorené je  tiež dnes na Veľkonočný pondelok od 9:00 h do 17:00 h a ďalej denne okrem pondelkov. 

Expozícia s desiatkami stavieb je korunovaná modelom Bratislavského hradu 조선일보명조체 다운로드. „V tejto sezóne, počas ktorej oslavujme 15. výročie od založenia parku, pripravujeme pre vás viacero noviniek. Začali sme pracovať na modeloch domčekov z dedinky Vlkolínec, unikátnej pamiatkovej rezervácií UNESCO na Slovensku 가을은 참 예쁘다 다운로드. Konečne dôjde snáď aj na stavbu Trenčianskeho hradu,“ pozývajú prevádzkovatelia areálu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Cieľom tvorcov parku je zachrániť ročne min 나쁜녀석들 더 무비 다운로드. 4-5 objektov kultúrneho dedičstva, vyhotovených v podobe z čias ich najväčšej slávy. Slovensko bolo odjakživa bohaté na hrady, zámky, kostoly, kultúrne a historické pamiatky 인스타 라이브 방송 다운로드. Mnohé z nich zanikli, či sú už v žalostnom stave, pripomína ich len pár kameňov v lese . Všetky modely sú postavené ako vedecké rekonštrukcie, zhotoveniu každého predchádzalo spracovanie výkresovej dokumentácie, rozpracovanie jednotlivých komponentov a následné osadenie v teréne danza kuduro 다운로드. Modely sú zhotovené v mierke 1:50, niektoré, hlavne kostoly, chaty a rozhľadne sú v mierke 1:25, resp. 1:30. Areál má unikátnu polohu, priamo v srdci regiónu troch hradov – Čachtice, Beckov a Tematín Download 10 camping clubs.

 

-red- Zdroj a foto: Park miniatúr Podolie

REKLAMA