Úvod Aktuality VIDEO: Hasiči v Pobedime oslavovali 120 rokov pôsobenia

VIDEO: Hasiči v Pobedime oslavovali 120 rokov pôsobenia

REKLAMA
GM Dental Zubar

V nedeľu 14. mája sa Pobedimom niesla slávnostná atmosféra. Dobrovoľný hasičský zbor obce tento rok oslavuje 120 rokov. Pobedimskí hasiči pomáhajú pri záchrane života, zdravia a majetku v novomestskom aj piešťanskom okrese; zasahovali napr 2018 최신가요 다운로드. aj pri rozsiahlom požiari obchodného centra PT Univerzál. V súčasnosti je zbor zaradený do najvyššej kategórie a tvorí ho 70 členov, z toho 9 žien Download the Adidas logo.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Ráno sa pred miestnou zbrojnicou stretli súčasní, bývalí hasiči, hasiči z okolitých obcí a obyvatelia Download arcgis. Sprievod ľudí a hasičských áut prešiel ku Kostolu sv. Michala Archanjela, kde farár Ľuboš Tvrdý odslúžil omšu venovanú dobrovoľným hasičom ghost64 exe 다운로드. Zástup ľudí na čele s pobedimskými hasičskými zástavami a harmonikami prešiel na cintorín, kde si hasiči uctili zosnulých členov zboru. Sprievod zamieril k soche sv 댄스 곡 다운로드. Floriána, ktorý je patrónom hasičov.

Slávnostný program pokračoval v svadobnej miestnosti. Na začiatku zarecitovali pobedimske deti veršovanky o hasičoch picassa web album. Obyvateľom sa prihovoril starosta obce Martin Lednický, predseda DHZO Pobedim Martin Piškula, poslanec Národnej rady a súčasne starosta Častkoviec Dušan Bublavý a vedúci sekretariátu Dobrovoľnej požiarnej ochrany Ján Parčiš, ktorý zboru odovzdal čestnú zástavu Kakao Talk Emoji. Niektorí dobrovoľní hasiči boli povýšení. V závere rozdal predseda Martin Piškula spolu s veliteľom Martinom Vallom hasičom stužky za vernosť 교토 지도 다운로드.

-vv-

REKLAMA