Úvod Aktuality Viaceré budovy v meste sa stali nositeľom informácie o dílerovi pervitínu

Viaceré budovy v meste sa stali nositeľom informácie o dílerovi pervitínu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V noci z nedele 4. novembra na pondelok 5. novembra popísal zatiaľ neznámy páchateľ  viacero budov v meste. Rovnaký text je na Dome umenia, na Teplickej, na Valovej, Pod Párovcami a aj na Lipovej winhex 다운로드. Incident preveruje polícia podľa našich informácií momentálne ako poškodzovanie cudzej veci.Ešte večer na fasádach poškodených objektov nič nebolo glass ball mp3. Ráno si na nich majitelia našli nápis – „D…… …. PARTIZANSKA 68 – DILER PERVITINU“. Nešlo však o popísanie jedného objektu itus ingang computer. Podľa informácií, ktoré máme momentálne k dispozícii je takýchto nápisov v meste minimálne päť.

So žiadosťou o informácie sme sa obrátili na Mestskú políciu i štátnu políciu Free Matrap. Štátna polícia podľa našich informácií vo veci koná a nateraz je čin kvalifikovaný ako poškodzovanie cudzej veci. Viac informácií po získaní detailnejších informácií 나눔명조 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Aktualizované 5.11.2018 14:00 h: „Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre poškodzovanie cudzej veci. Doposiaľ bolo v meste Piešťany poškodených 18  budov source of html. Piešťanskí policajti vykonávajú naďalej prvotné úkony k zadokumentovaniu škôd a k stotožneniu osoby páchateľa. Bližšie informácie zatiaľ nie je možné poskytnúť,“ informovala  Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave Power Mill 2012 Download.

Podľa vyjadrenie náčelníka MsP Marcela Mihálika pri Dome umenia zaznamenali viacero incidentov aj v minulosti, keď došlo k posprejovaniu objektu Seongju video. Na Dom umenia tak polícia namontovali tri kamery, ktoré ho momentálne sledujú.  

K aktuálnemu prípadu, kedy bolo v priebehu jednej noci posprejovaných takmer 20 objektov, Marcel Mihálik povedal: „Vzhľadom k tomu, že sa jedná o trestný čin vec rieši OOPZ, my zbierame informácie z jednotlivých kamier  kamerového systému.“ Mestská polícia podľa jeho slov riešila v tomto roku šesť prípadov posprejovaných objektov, trikrát spoluprácu s OOPZ a trikrát boli zadržané osoby priamo pri čine a predvedené na OOPZ Windows 10 .net framework 3.5.

-th- Foto: -mb-, -dm-

REKLAMA